Detaily ohľadom nového Transformers filmu odhalené. Ako sa bude volať a kedy sa bude odohrávať?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Po filme Transformers: Posledný rytier (2017) sa štúdio Paramount Pictures a spoločnosť Hasbro rozhodli, že dajú režisérovi Michaelovi Bayovi stopku. O rok neskôr prišiel do kín Bumblebee od filmára Travisa Knighta, ktorý sérii vdýchol druhý dych. Držal sa viac pri zemi, vydal sa rodinnejšou cestou a obmedzil výbuchy a deštrukcie veľkomiest.

Po kladných ohlasoch bolo jasné, že sa s pôvodnou sériou Transformers môžeme rozlúčiť. Prichádza nová éra, štúdio sa rozhodlo zmeniť prístup. Naposledy sme vás informovali o tom, že ďalší film zrežíruje Steven Caple Jr. (Creed II), keďže iniciatívu pri Creed III preberá Michael B. Jordan. Poďme si zhrnúť všetky detaily, ktoré boli nedávno odhalené.

transformers filmy
Zdroj: uhdpixel.com

Film Transformers: Beast Alliance

Skalným fanúšikom animovaných seriálov a komiksov Transformers môže napovedať odhalený pracovný názov Transformers: Beast Alliance. Tento názov nemusí byť finálny, napriek tomu nám odhaľuje niečo o príbehu.

Séria Beast Wars je spin-off, ktorý Hasbro predstavil v 90. rokoch ako súčasť väčšieho Transformers univerza. Od roku 1996 do 1999 bežala animovaná séria, ktorá stihla odvysielať tri série. Zameriava sa na Maximalov and Predaconov, ktorí sú potomkovia Autobotov a Decepticonov. Príbeh sa mal odohrávať vo vzdialenej budúcnosti, no veľkou zápletkou bolo, že sa nakoniec odohrával vo vzdialenej minulosti na prehistorickej Zemi. Medzi postavami sa nachádzali napríklad CheetorOptimus Primal a Rhinox.

Zdroje informujú, že Transformers: Beast Alliance bude zasadený do sveta filmu Bumblebee a odohrávať sa bude v 90. rokoch. Film bude mať príchuť heist movie, ktorý bude siahať od Brooklynu po Južnú Ameriku. Dokonca poznáme aj typológiu hlavných postáv. Štúdio Paramount hľadá afroamerického alebo latino herca do hlavnej úlohy, postava by mala mať okolo 20-25 rokov. Sekundovať mu bude rovnako stará, alebo o niečo staršia ženská postava. Do tejto úlohy hľadajú rodenú Newyorčanku.

Server The Illuminerdi tvdí, že nakrúcanie má odštartovať koncom jari alebo začiatkom leta 2021. Pracovať sa bude zo scenáru od Joby Harolda.

transformers
Beast Wars: Transformers; Zdroj: cbr.com

Celovečerný animovaný prequel

Mimo toho sa pripravuje aj ďalší samostatný film, tentokrát animovaný prequel. Jeho réžiu má na starosti Josh Cooley (Toy Story 4) a predstaví nám počiatky Autobotov a Decepticonov na ich rodnej planéte Cybertron. Špecificky sa zameria na vzťah dvoj rivalských lídrov Optimusa Primea a Megatrona. Tento celovečerný animák bude úplne oddelený od hranej série, s ktorou nebude mať nič spoločné.

Tešíte sa na nový Transformers film, alebo by ste radšej sledovali pokračovanie pôvodnej série od Baya? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -