Nerozoznáte ju od reality. Zabudnutá hra z 2. svetovej sa vráti, video z hrania berie dych

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Staronová hra z 2. svetovej vojny bude na nerozoznanie od reality

Dobré správy pre všetkých hráčov obľubujúcich akciu z 2. svetovej vojny. Taktická FPS Post Scriptum, ktorá sa pýši titulom jednej z najrealistickejších hier z tohto obdobia, dostane ďalšie rozšírenia. Vývojárske štúdio Periscope Games totiž vďaka nedávnej akvizícii prešlo pod správu spoločnosti Offworld, ktorá má s hrou veľké plány. Dokazuje to aj čerstvý trailer, ktorý sľubuje poriadnu porciu akčnej zábavy. Na novinky o hre upozornil portál WCCF.

Mercury

Post Scriptum bolo vydané ešte v roku 2018 ako multiplayerová akcia z pohľadu prvej osoby s dôrazom na taktiku a spoluprácu. Vývojári z Periscope kládli veľký dôraz na realizmus, pri vývoji využili archívne záznamy a obrázky, aby v hre čo najvernejšie predstavili autentické zbrany, vozidlá či uniformy. V multiplayerovom režime sa hráči postupne stali svedkami najdôležitejších bojov 2. svetovej vojny, či už v Holandsku, Belgicku, alebo francúzskej Normandii.

Veľké plány nového vlastníka

O veľkej popularite hry svedčia vynikajúce recenzie na Steame, od vydania v roku 2018 sa však o hru už starali predovšetkým moderi hostitelia komunitných serverov, ktorí Post Scriptum udržiavali nažive. Teraz taktická akcia opätovne ožije vďaka odkúpeniu vývojárskeho tímu. Nový vlastník, ktorým je spoločnosť Offworld, na rok 2024 predstavil veľké plány. Chce do hry predstaviť viaceré aktualizácie, nové mapy, zmodernizovať vzhľad, jednoducho spraviť z Post Scriptum špičku v žánri taktickej akcie z 2. svetovej vojny.

Na aktualizáciách bude pracovať pôvodný tím s novými vývojármi z Offworld, sľubne však znejú predovšetkým plány nového vlastníka zapojiť do vývoja aj komunitu, ktorá sa o Post Scriptum doteraz starala. Krátko po akvizícii a oznámení novej vízie skupina vydala aj trailer, ktorý je na nerozoznanie od reality. Nové aktualizácie budú prichádzať postupne už počas roka 2024, aktuálne je Post Scriptum vo výpredaji na Steame dostupný v 50 % zľave.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -