Rami Malek ako zloduch a nová Bond girl? Poznáme obsadenie filmu Bond 25

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako už určite viete, herec Daniel Craig stvárňuje postavu Jamesa Bonda už 13 rokov. Už budúci rok sa však dočkáme v poradí 25. filmu v sérii, pričom tento bude jeho posledným. Pôvodné klebety o filme Bond 25 dokonca hovorili, že by sa novým Agentom 007 mohol stať Idris Elba či Henry Cavill.

Nakoniec sa ale potvrdilo, že si čierny oblek a motýlik ešte raz oblečie Daniel Craig. Po Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall a Spectre tak pôjde o jeho piaty a zároveň posledný film. Po veľkých striedaniach na režisérske kreslo usadol Cary Fukanaga, ktorý už pracoval na fantastických seriáloch ako True Detective či Maniac.

séria james bond rami malek
Zdroj: standard.co.uk, glasmedia.info

Ako vyzerá herecký káder?

Už pred nejakým časom sme sa dozvedeli, že by mal nového antagonistu stvárniť herec Rami Malek (Bohemian Rhapsody), ktorý tento rok získal Oscara za najlepšieho herca v hlavnej úlohe. Dodnes však nič nebolo potvrdené, no teraz to máme čierne na bielom biele na čiernom! Rami si teda naozaj zahrá zloducha, ktorý sa postaví zoči-voči Agentovi 007.

Ďalšími novými tvárami budú Ana de Armas (Blade Runner 2049), Billy Magnussen (Nočná hra), Dali Benssalah (Nox), Lashana Lynch (Captain Marvel) či David Dencik (Tinker Tailor Soldier Spy). Práve kráska Ana de Armas by sa podľa všetkého mala stať novou Bond girl, ktorá pomyselne nahradí Leu Seydoux po Spectre z roku 2015.

Ana De Armas
Zdroj: wallpapershome.com

Zo známych tvárí sa vráti Ralph Fiennes (M), Jeffrey Wright (Felix Leiter), Ben Shisaw (Q), Lea Seydoux (Madelenie Swann), Rory Kinnear (Bill Tanner) alebo Naomie Harris (Moneypenny).

Utajené natáčanie filmu najprv prebiehalo v Nórsku, no aktuálne sa štáb nachádza na Jamajke – tam, kde Sir Ian Felimng napísal všetky originálne novely. Neskôr sa natáčanie presunie ešte do Talianska a Veľkej Británie.

Na čo sa môžeme tešiť?

Bond odišiel z aktívnej služby a užíva si pokojný život na Jamajke. Jeho mierumilovný život je však veľmi krátky, keď ho jeho starý kamarát Felix Leiter z CIA požiada o pomoc. Jeho misiou je zachrániť uneseného vedca, ktorý je omnoho zákernejším, než sa zdalo. To Bonda navedie na stopu za mysterióznym zloduchom, ktorý je ozbrojený nebezpečnou novou technológiou.

Novú Bondovku by sme si mali užiť už v roku 2020! Tak čo, tešíte sa na nového záporáka a nádhernú Bond girl?

Zdroj: screenrant.com, comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -