Pravdepodobne poznáme oficiálny názov filmu Cloverfield 3! Uvidíme ho iba na Netflixe?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Uvidíme pokračovanie série iba na Netflixe?

Už sa to začína. Filmové štúdio Paramount začalo propagáciu ich nadchádzajúceho filmu Cloverfield 3. Užiť by sme si ho mali už 20. apríla 2018, no stále nie je známe, že kde. Vzduchom sa totižto začína šíriť, že sa tretieho filmu z tohto sveta dočkáme len na službe Netflix. Túto nie moc pozitívnu správu zverejnil na svojom Twitter účte Jeff Sneider.

Sú všetky šance márne, alebo sa tohto filmu dočkáme aj na striebornom plátne? Pravdepodobne áno. Najväčšou chybou, ktorá vedie k tomuto kroku, je neschopnosť štúdia. To si na počiatku celého projektu stanovilo dátum vydania na február 2017. Neskôr ho prehodili na október 2017 a nakoniec až na január tohto roku. To sa však opäť nestalo a tentokrát to skúšajú v apríli. Nejednému človeku pri takomto niečom ubúda z trpezlivosti a tak sa niet čomu čudovať. Avšak s príchodom filmu na Netflix by to pre štúdio znamenalo rázny rozdiel v zárobkoch. Bohužiaľ, žiadne informácie ohľadom tohto ešte nie sú oficiálne, no určite sa vás budeme snažiť usmerniť čo najskôr.

Poznáme oficiálny názov filmu cloverfield 3?

Na takúto otázku taktiež nájdete odpoveď. Reddit opäť nesklamal a v niektorých príspevkoch sa objavil aj oficiálny názov filmu – Cloverfield Station. Po odhalení tejto správy nám štúdio titul potvrdilo. O pár dní neskôr sa oficiálna webová stránka zmenila na cloverfieldstation.com a cloverfieldstationmovie.com. To isté sa udialo aj na sociálnych sieťach a to znamená len jednu vec. Máme názov filmu, a aj dátum vydania. Už by to chcelo len vydať prvý trailer alebo prvé fotografie priamo z filmu. Zlou správou je fakt, že tak sa určite nestane do momentu, kedy sa rozhodne o tom, či si film budeme môcť vychutnať v kinách.

Zdroj: screenrant

Samotný dej nás zavedie až na americkú vesmírnu stanicu, kde sa po incidente začnú diať divné veci. Posádka si začne uvedomovať, že z dozoru stratili Zem a to nebude všetko. Komplikácie prichádzajú, kedy sa im podarí objaviť iný vesmírnu stanicu, na ktorej to nevyzerá vôbec pozitívne. Podarí sa im rozlúštiť záhadu alebo ostanú navždy uväznení vo vesmíre?

To uvidíme až v spomínaný dátum vydania, kedy by nám režisér Julius Onah mal priniesť daný film. Všetko vyzerá vábivo, no celé sa to môže zmeniť. Herecké obsadenie filmu je nabité hviezdami, ale to zatiaľ nič neznamená. Preto neostáva nič iné ako veriť, že si tieto talentované tváre budeme môcť užiť na veľkom plátne a vychutnať si tento zážitok najviac, ako sa len dá.  

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -