Emotívny pohľad do života princeznej Diany? Presne to nám sľubuje oficiálny trailer filmu Spencer

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Na svete azda niet človeka, ktorý by nepoznal slávnu princeznú Dianu. Či už ju poznajú pre jej život, alebo pre jej náhlu smrť, zapísala sa do spomienok mnohých ľudí. A hlavne tých, ktorým pomohla. V kráľovskej rodine to však nikdy nemala jednoduché a to nám bude priblížené aj v novom filme. Oficiálny trailer filmu Spencer nám už dopredu sľubuje veľa emócií a skvelé herecké výkony.

Film zachytí udalosti iba troch dní, ktoré vraj boli kľúčové pre Dianinu budúcnosť. Vďaka tomu sa ale dá oveľa viac sústrediť na jednotlivé detaily a dni, ako aj na Dianin príbeh v tom čase. Viac nám to podľa tvorcov ukáže širšiu perspektívu toho, kým bola. Tvorcovia sa vraj nechceli zamerať na príbeh jej smrti, pretože ten je všetkým známy a mnohí si jej pohreb dobre pamätajú.

Oficiálny trailer filmu Spencer

Tento trailer, podobne ako ukážky predtým, nás prenesie na tri vianočné dni do kráľovskej rodiny. Ide však o dôležitú časť Dianinho života, pretože vtedy si v hlave ujasnila, akým smerom chce ďalej vo svojom živote pokračovať. Trailer nám ukazuje hlavne to, že má problémy s kráľovskou rodinou a dokonca aj so svojim manželom. Azda jediní, pri ktorých sa cíti spokojne, sú jej dvaja synovia.

Trailer nás pripravuje na to, že pôjde zrejme o psychologickú drámu, vďaka ktorej sa aspoň na chvíľu prenesieme do kože princeznej Diany. Tej v snímke vdýchne dušu známa herečka Kristen Stewart, ktorá nebohej princeznej akoby z oka vypadla. Herecké osadenstvo ďalej tvoria Jack Farthing, Timothy SpallSally Hawkins a Sean Harris. O réžiu sa postaral úspešný režisér Pablo Larraín.

„December, 1991: Manželstvo princa a princeznej z Walesu už dávno vychladlo. Aj keď sa šíria zvesti o aférach a rozvode, na vianočné sviatky v Sandringham Estate je prikázaný mier. Je tu jedenie a pitie, strieľanie a lovenie. Diana pozná hru. Tento rok budú veci úplne odlišné.“

Vyššie ste si mohli prečítať oficiálny popis filmu, ktorý nám podobne ako trailer naznačil niečo z deja. O úspechu filmu sa hovorí už teraz, keďže niektorí šťastlivci ho videli na Medzinárodnom filmovom festivale v Benátkach. Film zožal skvelé hodnotenia a mnohí hovoria o tom, že Stewart má nabehnuté na to, aby vyhrala budúcoročného Oscara za hlavnú rolu. Či je film naozaj kvalitný si potvrdíme v kinách až 5. novembra 2021.

Čo hovoríte na nový, plnohodnotný trailer? Má Kristen Stewart vážne šancu vyhrať Oscara? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -