Aký má názor Orlando Bloom na pripravovaný nový seriál Pán prsteňov?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Orlando Bloom a jeho názor na seriál Pán prsteňov

Všetci ste snáď už počuli o pripravovanom seriálovom spracovaní najznámejšieho fantasy príbehu od autora J.R.R. Tolkiena. Tento počin bude mať na svedomí Amazon a my sme veľmi zvedaví, či sa im podarí nepokaziť jednu z najlepších knižných a filmových sérii v histórii. Niektorí Amazonu veria, iní však pochybujú. Aký má názor Orlando Bloom na pripravovaný nový seriál Pán prsteňov?

Orlando Bloom hral vo filmovej sérii Pán prsteňov elfa menom Legolas. Bol jedným z hlavných postáv a patril do Spoločenstva prsteňa. Teraz má herec 43 rokov a teší sa na vychutnávanie si príbehu ako fanúšik, nie ako herec. Na tému seriálu sa vyjadril nasledovne:

„Som v blízkom pracovnom vzťahu s jedným z producentov seriálu pri iných projektoch pre Amazon. Pracuje s Amazonom na seriáli, takže je teraz na sete tam a ja mám dohodu o prvom náhľade. Spočiatku som preňho mal zopár otázok, no potom som si povedal: Vieš čo? Nepotrebujem to vedieť. Očividne sa nejedná o remake, nie je to ani založené na spoločenstve ani na ničom s ním spoločným, takže si myslím, že to bude veľmi zaujímavé, sledovať to z tejto perspektívy.“

Herec momentálne hrá v seriáli Carnival Row spoločne s Carou Delevingne, ktorý je taktiež od Amazonu. Herec má taktiež očividne nejakú zmluvu so štúdiom, ktorá mu dovoľuje mať nejaké vnútorné informácie. Ako však sám povedal, vyzerá to tak, že nechce žiadne spoilery a chce si seriál užiť ako fanúšik.

Film vs seriál

Filmová séria Pán prsteňov zanechala v ľuďoch tak veľký dojem, že Amazon by nemal šancu prerozprávať tento príbeh ešte lepšie. Orlando Bloom sa však vyjadril aj k tomu a prezradil nám, že nás čaká niečo úplne iné:

„Spomínam na bytie na sete s režisérom Peterom Jacksonom, keď mi povedal: „Vieš si predstaviť deň, keď spravia remake tohto filmu?“ A zrazu sa to deje, o dvadsať rokov neskôr. Nejedná sa však o remake a „Pán prsteňov“ je názov pre celý svet, no myslím si, že to bude z tejto perspektívy zaujímavé, pretože ak by sa jednalo o remake, vzali by nás späť do Hobitova, aby nám povedali to, čo sme už videli? Boli to veľmi náučné časy ktoré mali veľký vplyv, takže to, čo prichádza, je iné a myslím si, že to je dobrá vec. Bude to zaujímavé.“

V seriáli Pán prsteňov sa teda Orlando Bloom neobjaví. Objavia sa v ňom však herci ako Robert Aramayo, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Maxim Baldry a Morfydd Clark. Hovorí sa, že sa seriál bude odohrávať počas druhých vekov, ktoré sa udiali pred príbehmi Hobita aj Spoločenstva prsteňa. Portál Collider prezradil, že J.A. Bayona (Jurský svet: Zánik ríše) režíruje prvé dve epizódy.

Tešíte sa na nový seriál Pán prsteňov? Dajte nám vedieť vaše názory do komentárov.

Zdroj: collider.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -