Spustili masívne Black Friday zľavy hier. Pri pohľade na ponuku je hlavné lákadlo jasné

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

PlayStation Black Friday 2023

Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) oznamuje špeciálne ponuky v rámci PlayStation Black Friday 2023. Tento rok sa môžu všetci fanúšikovia hier tešiť na akčné ceny najväčších titulov pre PS5, farebné verzie ovládača DualSense a výhodné balenie konzoly PlayStation 5. Cenová akcia Black Friday platí od 17. novembra do 30. novembra alebo do vypredania zásob.

Hlavným lákadlom aktuálnej zľavovej akcie je výhodné balenie konzoly PlayStation 5 s horúcou novinkou Marvel’s Spider-Man 2 za cenu 489,99 €.

Medzi hlavné lákadlá tohtoročnej ponuky patria najväčšie herné trháky poslednej doby na čele s God of War Ragnarök za 39,99 € a Horizon Forbidden West za cenu 29,99 €. Ak radšej než proti nepriateľom z fiktívnych svetov bojujete proti preťaženiu za volantom superšportu, určite vás poteší Gran Turismo 7 za akčných 39,99 €. Zavŕšenie príbehu Nathana Drakea v Uncharted: Legacy of Thieves Collection si môžete v aktuálnej ponuke zaobstarať za 19,99 €.

Medzi ďalšie populárne herné značky, ktoré sú súčasťou tohtoročného Black Friday, patria napríklad The Last of Us Part I Remake za cenu 49,99 €, Ghost of Tsushima Director’s Cut za 39,99 €, Ratchet & Clank: Rift Apart za 29,99 € a mnohé ďalšie. Všetci fanúšikovia pavúčieho muža si môžu pripomenúť príbeh predchádzajúci najnovšiemu Marvel’s Spider-Man 2 s Marvel’s Spider-Man Miles Morales za akčných 29,99 €.

PlayStation HITS

PlayStation Black Friday už tradične prináša aj obľúbené klasiky z kategórie PlayStation HITS ako sú God of War, GT Sport či The Last of Us Remastered alebo ďalšie za jednotnú cenu 7,99 €.

Súčasťou aktuálnej ponuky sú tiež zľavy na vybrané herné príslušenstvo. Za zvýhodnenú cenu 49,99 € teraz môžete získať jednu z farebných variantov ovládača DualSense (White, Black, Red, IceBlue, Pink, Purple, Grey Camo). Ak si plánujete kúpiť druhý ovládač, aby ste si mohli zmerať svoje futbalové schopnosti s priateľmi, je práve pre vás pripravený zvýhodnený balík ovládačov DualSense spolu s hrou EA Sports FC 2024 za zvýhodnenú cenu 79,99 €.

Kompletnú ponuku zliav v rámci akcie Black Friday 2023 nájdete u vybraných predajcov a tiež na https://www.playstation.com/sk-sk/deals/black-friday/.

Všetky uvedené ceny sú odporúčané maloobchodné. U vybraných predajcov sa môžu líšiť. Ponuka platí od 17. 11. do 30. 11. 2023 alebo do vypredania zásob.

Zdroj: TS Sony Interactive Entertainment

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -