Dočkáme sa ešte niekedy filmu Podfukári 3? Herec Jesse Eisenberg prezradil viac

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Už je tomu takmer 4 roky, kedy malo publikum možnosť vidieť našich obľúbených „kúzelníkov“ na striebornom plátne, ale to by sa s príchodom filmu Podfukári 3 malo konečne zmeniť.

Ešte v roku 2016 nám tvorcovia filmu prezradili, že tretej časti sa určite dočkáme, ale už dlhú dobu sme nedostali žiadnu aktualizáciu. S tou nám pomohla hviezda filmu, nestarnúci Jesse Eisenberg, ktorý sa o budúcnosti projektu vyjadril v jednom z najnovších rozhovorov.

Čo nám o filme Podfukári 3 prezradil herec Jesse Eisenberg?

Počas diskusie o jeho najnovších filmoch Resistance a Vivarium bol herec požiadaný, aby sa vyjadril o druhom pokračovaní z filmovej série Podfukárov. 36-ročný herec nám síce nič nepotvrdil oficiálne, ale jeho slová nás určite dokážu potešiť:

„Počul som o tom od svojich kamarátov, ostatných hercov z filmu, že ‚Oh, počuli sme niečo‘ a ja že, ‚Oh, vážne?‘ Ale zatiaľ máme informácie len o tom, že na projekte stále pracujú. Nikto nevieme ako sú na tom, pretože ešte pravdepodobne neubehol dostatok času. Ale ak ho ubehne až moc, môže to mať v našich očiach, a taktiež aj očiach divákov, klesajúci záujem.“

Jesse Eisenberg Podfukári 3
Zdroj: npr.org

Patrí hercov charakter vo filme Podfukári k jeho obľúbeným úlohám?

Neskôr v rozhovore herec uviedol, že by sa do úlohy iluzionistu J. Daniela Atlasa veľmi rád vrátil, ale to by mu najskôr štúdio Lionsgate muselo dať zelenú, ako aj celému výrobnému tímu. Takto stručne sa nezabudol vyjadriť k svojej postave:

„Milujem svoju postavu a rád sa podieľam na jej pretváraní. V prvom filme boli pre túto postavu nejaké plány, tak som nakoniec povedal, že chcem hrať tohto geniálneho a arogantného kúzelníka, pretože to je veľmi zábavné.“

TIP na film: Podfukári 3| Netreba veriť všetkému, čo vidíte
zdroj: best-wallpaper.net

Aký úspech zaznamenala filmová séria Podfukárov?

Franšíza sa oficiálne začala ešte v roku 2013 a sledovala skupinu iluzionistov s názvom „The Four Horseman„. Vo filme sme si mohli užiť hercov ako Woody Harrelson, Isla Fisher, Dave Franco, Mark Ruffalo, Michael Caine a Morgan Freeman. Film Podfukári dokázal do dnešného dňa zarobiť krásnych 351 miliónov dolárov z celkového rozpočtu 75 miliónov.

O tri roky neskôr sme sa dočkali pokračovania, ktoré vo svojom vnútri zahŕňalo niekoľko nových hereckých tvárí. Vo filme sa objavil napríklad aj herec Daniel Radcliffe. Z celkového rozpočtu 90 miliónov sa filmovému štúdiu Lionsgate podarilo zarobiť 334 miliónov dolárov.

Ako to celé dopadne uvidíme až postupom času, ale tešiť nás môže aj iná zaujímavosť. Vo filme Podfukári 3, ak sa teda štúdio rozhodne pre trilógiu, by sa mohol objaviť aj herec Benedict Cumberbatch v zápornej úlohe. Aj preto nikam neodchádzajte a ostaňte s nami naladení pre viac informácií.

Myslíte si, že sa podarí filmu Podfukári 3 uspieť, alebo sa dočkáme len priemerného filmu? Vaše názory nám nezabudnite zanechať v sekcii komentárov. 

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -