Deadpool stráca režiséra, ohrozí to pokračovanie tejto ikonickej postavy?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pre milovníkov jedného z najúspešnejších komiksových filmov vôbec máme zlú správu. Deadpool, ktorý tento rok zarobil s rozpočtom 58 miliónov dolárov až cez 750 miliónov dolárov celosvetovo, stráca svojho režiséra. Najúspešnejší R-rating film vôbec teda urobil veľký krok vzad. Prečo režisér odišiel, a aký to bude mať vplyv na pokračovanie tohto úspešného filmu?

Bude si Deadpool takto režírovať film sám?
Bude si Deadpool takto režírovať film sám?

Prečo režisér opustil režisérsku stoličku?

To, že Deadpool bude mať pokračovanie bolo každému jasné ešte pred tým, než sa jednotka dostala do kín. Tam sme teda v potitulkovej scéne dostali info priamo od Deadpoola, že v dvojke sa ku našej obľúbenej postave pridá aj mutant Cable. Čo však asi nikto nečakal je, že režisér jednotky, Tim Miller, opustí režírovanie dvojky. Aj keď Tim Miller nepodpísal zmluvu na režírovanie dvojky, hneď keď dal FOX sequelu zelenú, bolo oznámené že sa bude Tim Miller na filme podieľať a bude s ním úzko spojený. Ten však opustil režisérsku stoličku pre nezhody s hviezdou filmu, Ryanom Reynoldsom. Pravdepodobne nezhodli na tom, ako sa bude postava  rozvíjať a kam ňou smerujú.

Deadpool a Tim Miller
Deadpool a Tim Miller

Ako jeho odchod ovplyvní film Deadpool 2?

Cesta Deadpoola na filmové plátna bola kostrbatá a ťažká. Všetko to začalo keď Ryan Raynolds hral „Deadpoola“ vo filme X-Men Origins: Wolverine. Už od vtedy si chcel Ryan zahrať Deadpoola takého, akého sme videli tento rok. Podarilo sa to, a úspech bude treba zopakovať, pretože očakávania na Deadpool 2 budú od divákov hrozne vysoké. Dúfame však a veríme, že odchod Tima Millera film nijak vážne neovplyvní, pretože Ryan Reynolds si s časti korigoval film sám. Deadpool bol proste podľa jeho predstáv, a Tim Miller to tak pri pokračovaní asi nechcel. Našťastie, scenáristi Rhett Reese a Paul Wernick ostávajú, a FOX bude v najbližšej dobe hľadať nového režiséra.

Deadpool a Tim Miller
Tim Miller, Ryan Reynolds
20th Century Fox photocall at Comic-Con, San Diego, America – 11 Jul 2015

Do komentárov Nám dajte vedieť, koho by ste na režisérskej stoličke chceli vidieť Vy! Pokiaľ sa nič nezmení, natáčať by malo začať začiatkom roku 2017, a do kín by mal Deadpool 2 prísť začiatkom roku 2018.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -