Toto sú postavy, ktoré herci nenávidia a ľutujú to, že si ich vôbec zahrali!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Každá práca má svoje výhody a nevýhody. Nevýhodou hercov je to, že v niektorých prípadoch musia hrať aj postavy, ktoré skrátka nemajú v láske. Keď sa však chcú presláviť a taktiež ak chcú zbohatnúť, musia to urobiť. Preto vám dnes ukážeme filmové postavy, ktoré herci nenávidia a nesmierne ľutujú to, že si ich vôbec zahrali.

Postavy, ktoré herci nenávidia

1. Jennifer Garner ako Elektra – Daredevil (2003), Elektra (2005)

postavy, ktoré herci nenávidia
Zdroj: brightside.me

Jennifer Garner si zahrala Elektru vo filme Daredevil (2003) po boku Bena Afflecka. Film však nepotešil ako divákov, tak ani kritikov. Napriek tomu sa Jennifer Garner podujala zahrať si Elektru v jej samostatnom filme a dopadlo to ešte horšie. Nie žeby herečka mala problém priamo s touto postavou, skôr jej vadil prístup tvorcov.

V rozhovore pre magazín The Hollywood Reporter priznala, že by to dopadlo inak, ak by mal produkciu na starosti súčasný šéf Marvelu Kevin Feige. Preto sa rozhodla, že s Elektrou ešte neskončila a zahrá si ju v ďalšom pokračovaní obľúbeného Deadpoola.

2. Sandra Bullock – Nebezpečná rýchlosť 2: Zásah (1997)

postavy, ktoré herci nenávidia
Zdroj: brightside.me

Herečka Sandra Bullock si zahrala spolu s Keanu Reevesom v kasovom trháku Nebezpečná rýchlosť (1994). Keď však spomínaný herec videl scenár druhej časti, odmietol svoju účasť na pokračovaní a presne to isté mala urobiť aj jeho kolegyňa. Sama totiž tento film opisuje ako veľmi nudný, pomalý a skrátka bezduchý. A niečo podobné si o tomto zbytočnom pokračovaní myslia a mysleli aj diváci.

3. Gwyneth Paltrow – Ťažko zamilovaný (2001)

postavy, ktoré herci nenávidia
Zdroj: brightside.me

Gwyneth Paltrow sa cítila veľmi ponížená, keď musela hrať obéznu ženu v komédii Ťažko zamilovaný (2001) po boku Jacka Blacka. Tvrdila, že keď sa v tomto kostýme prechádzala po meste, nikto s ňou nechcel nadviazať očný kontakt, pretože bola tučná. Takisto si všimla, že šaty pre obézne ženy sú akoby zámerne škaredé a nudné.

4. Halle Berry – Catwoman (2004)

postavy, ktoré herci nenávidia
Zdroj: brightside.me

Nie je žiadnym prekvapením to, že herečka Halle Berry nespomína v dobrom na film Catwoman (2004) z produkcie DC. Kvôli tomu, že celkovo film pôsobil lacno a mizerne, získala Zlatú malinu pre najhoršiu herečku. Takmer ju mačacia žena stála kariéru, no napokon sa z toho táto oscarová herečka dokázala spamätať.

Hlavným problém tohto filmu bol podľa Halle Berry mizerný záporák. Tvrdí totiž, že kým Superman a Batman zachraňujú svoje mesto pred zničením, ona zachraňuje dievčatá pred nejakými kozmetickými prípravkami.

5. Robert Pattinson – Twilight sága (2008-2012)

Robert Pattinson
Zdroj: brightside.me

Toto vás zrejme tiež neprekvapí. Sám Robert Pattinson sa netají tým, že nenávidí ako celú sériu Twilight, tak aj postavu, ktorú stvárnil, teda upíra Edwarda Cullena. Podľa jeho slov je to ten „najsmiešnejší človek na svete“. Vďaka tomu, že si zahral v tejto sérii, nadobudol svoj 100-miliónový majetok, lenže taktiež ho producenti iných filmov brali len ako tínedžerskú hviezdu a nie charakterného herca.

6. Blake Lively – Gossip Girl (2007-2012)

Blake Lively
Zdroj: brightside.me

Blake Lively sa preslávila ako Serena van der Woodsen zo seriálu Gossip Girl (2007-2012). Napriek tomu, že diváci túto postavu obdivovali vďaka jej kráse, elegancii a šarmu, ona sama sa so Serenou príliš nestotožnila. A to hlavne v neskorších sériách, v ktorých sa podľa herečkiných slov jej postava chovala tak, ako by to ona nikdy nedokázala.

7. Jamie Dornan – 50 odtieňov (2015,2017,2018)

Jamie Dornan
Zdroj: brightside.me

Jamie Dornan sa stal vďaka romantickej sérii 50 odtieňov hereckou hviezdou, no v súčasnosti ľutuje, že sa tohto projektu zúčastnil. S postavou Christiana Greya totiž nemá nič spoločné a pri hraní tejto postavy sa vraj cítil veľmi nepríjemne.

Zdroj: brightside.me

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -