Netradičný zabijak z Johna Wicka dostane vlastný film

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Obľúbená postava z Johna Wicka dostane vlastný projekt

Štúdio Lionsgate aj režisér Chad Stahelski nám dávajú opakovane najavo, že chcú rozširovať svoj svet zabijakov, ktorý nám priniesli už pred 10 rokmi. Po chystanom filme Ballerina s Anou de Armas v hlavnej úlohe prichádza The Hollywood Reporter so správou o ďalšom spin-offe. Vlastný príbeh dostane aj Donnie Yen, ktorý sa objavil vo filme John Wick 4.

Yen je dnes už legendárnym hercom pôvodne z Hong Kongu. Veľkým hollywoodskym menom sa stal vďaka sérii IP Man, vidieť sme ho mohli v Rogue One zo sveta Hviezdnych vojen či v hranom spracovaní Mulan. Vo štvrtom filme s Keanu Reevesom v hlavnej roli priniesol unikátnu postavu Cainea.

john wick 4 caine
Zdroj: TMDB

Caine sa vráti so svojím vlastným príbehom

Caine je nevidiaci bojovník, ktorý bol zviazaný službami voči koncilu High Table. Od tých ho John oslobodil a tak sa má vydať postava po závere štvrtého filmu na novú cestu.

Konkrétne smerovanie príbehu známe nie je, vieme však, že sa už pracuje na scenári. Píše ho Robert Askins, ktorý vytváral diely seriálov The Umbrella Academy alebo The Son.

Chad Stahelski bude na film dohliadať ako producent. Ten na tlačových konferenciách hovorí, ako od divákov neustále pociťuje, že chcú viac zo sveta Johna Wicka. Preto sa im rozhoduje dávať práve postavy, ktoré ich najviac strhli.

john wick 4 donnie yen caine

Herec sa rád vracia do role nevidiaceho zabijaka

Vyjadril sa aj samotný Yen, ktorý je nadšený, že sa môže k roli vrátiť. Vo svojom oficiálnom vyjadrení povedal:

„Pracovať na filme John Wick 4 bola neobyčajná skúsenosť. Dôvodom, prečo ten film tak silne zarezonoval bolo, že sa tvorcovia dotlačili k tomu, aby priniesli akciu, súboje a kaskadérske kúsky, ktoré sú nielen strhujúce, inovatívne a umelecké, ale aj vyjadrením postáv, ich príbehov a emócií. Caine je neuveriteľná postava s problémovou minulosťou a som rád, že sa môžem vrátiť do jeho role.“

Čo hovoríte na to, že práve Donnie Yen dostáva spin-off z John Wick sveta? Páčila sa vám jeho postava vo štvrtom filme? Tešíte sa na viac z jeho príbehu? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -