Diváci sa obávajú najhoršieho. Hviezda Fantastickej štvorky bojuje proti gangom v akčnej novinke Netflixu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Trigger Warning

Netflix na letnú sezónu poznateľne stavil na silné ženské hrdinky. Kým tento týždeň príde sci-fi Atlas s Jennifer Lopez, teraz prinášajú trailer na Trigger Warning, ktorý na službu pribudne budúci mesiac. Tentokrát sa po rokoch vracia do hlavnej hereckej role Jessica Alba, ktorá bude bývalou členkou komanda. Musí sa postaviť gangu vo svojom rodnom meste.

Albu sme mohli veľmi dobre poznať spred dvoch dekád, hlavne z Fantastickej štvorky či Sin City. V ďalšom desaťročí sa vo filmoch objavovala pomenej, naposledy sme ju mohli vidieť v snímke Killers Anonymous z roku 2019. V rovnakom čase sa objavovala v seriáli L. A. Finest, do spolupráce s Netflixom sa tak vrátila po piatich rokoch.

Jessica Alba sa vracia ako elitná vojačka

Herečka tento raz stvárni elitnú vojačku menom Parker. Domov z misie v zámorí ju povolá nešťastná správa o smrti svojho otca. Dedí po ňom bar a postupne zisťuje, že zrejme nie je všetko tak, ako na prvý pohľad vyzerá. Spája sily so svojím bývalým priateľom, teraz šerifom Jessem (Mark Webber).

Pomoc pri hľadaní pravdy poskytne aj Jesseho horkokrvný brat a geniálny hacker Elvis (Jake Weary). Polená pod nohy však bude hádzať silný senátor Swann (Anthony Michael Hall). Najväčším problémom je však drsný gang, ktorý chce ovládnuť Parkerino rodné mesto.

netflix trigger warning jessica alba plagát
Zdroj: Netflix

Príbeh vynahrádza nespútaná akcia

Dej s hľadaním pravdy o násilnom čine a celkové smerovanie je značne priamočiary a môže sa zdať až plytkým. Vynahrádza ho však drsná a bezprostredná akcia, ako nám hrdinka dokazuje aj bojom so záhradnými potrebami.

O réžiu sa postarala indonézska filmárka Mouly Surya. Scenár napísali John Brancato (triler Hra) a Josh Olson (História násilia).

Okrem spomenutých hercov sa tu objavia Tone Bell, Gabriel Basso, Kaiwi Lyman či Hari Dhillon. V prvom rade však ide o skvelý návrat Alby v podobne drsnej akčnej hrdinky, ktorý si budeme môcť pozrieť na Netflixe už 21. júna.

Ako sa vám páči trailer na Trigger Warning? Čo hovoríte na návrat Jessicy Alby v takejto podobe? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: thehollywoodreporter.com; Netflix

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -