Quentin Tarantino prezrádza, o čom bude jeho najnovší film! Príbeh bude podľa režiséra úplne iný, ako sme čakali…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Legendárny režisér Quentin Tarantino, ako už isto viete, momentálne pracuje na svojom najnovšom filme – už deviatom v poradí. Teoreticky sa vlastne dá povedať, že Tarantino na svojich nových filmoch ani nikdy pracovať neprestal. Jeho nasledujúci však počin už dávnejšie stihol zaujať pozornosť nielen fanúšikov, ale aj širokej verejnosti. Podľa mnohých správ by sa totižto príbeh mal zamerať na notoricky známeho zločinca menom Charles Manson. Ako nám však teraz režisér prezrádza, to nie je celkom pravda.

Zdroj: dreadcentral.com

Quentin Tarantino najnovší film

Potom, čo Tarantino prerušil dohody so štúdiom The Weinstein Company po škandále Harveyho Weinsteina ohľadom obvinení zo sexuálneho obťažovania, má tvorca kultových snímok plné ruky práce. Svoj nový film momentálne ponúka rôznym štúdiám a vyčkáva, kedy obdrží dobrú ponuku. Očakávania sú pritom veľmi vysoké. Režisér chce totižto do svojho nadchádzajúceho počinu obsadiť svetoznámych hercov, akými sú Leonardo DiCaprio, Brad PittMargot Robbie, Jennifer Lawrence či Samuel L. Jackson. Či si v ňom všetci aj naozaj zahrajú ale stále nevieme.

Čo však vieme je, že prvotné správy o pripravovanom projekte, respektíve jeho príbehu, boli zavádzajúce. Tarantino, ktorý je všeobecne proti používaniu skutočných ľudí v jeho príbehoch, mal totižto podľa informácií porušiť svoje pravidlo a prerozprávať príbeh známeho amerického zločinca. Práve preto bolo mnoho ľudí sklamaných. Ako sa však ukazuje, Charles Manson vôbec nebude centrálnou postavou jeho nového filmu! Táto správa pochádza z portálu IndieWire, ktorému Tarantino povedal toto:

„Nebude to Charles Manson, bude to 1969.“

Tento jednoduchý výrok nám približuje podstatnú časť jeho nadchádzajúcej snímky. Znamená to vlastne, že dej sa nezameria na jednotlivú postavu a jej cestu – ale skôr na širšie obdobie roku 1969 a všetko, čo sa v tom čase dialo nielen z kultúrnej stránky. Manson do príbehu potom zapadne ako len jeden z účastníkov. To potvrdzuje aj predchádzajúce teórie, ktoré sa občas vyskytli a postavu známeho zločinca opísali len ako „zlo v pozadí,“ charakter zrovnateľný s Hitlerom vo filme Nehanební bastardi (2009).

Zdroj: nanopress.it

Istí si zatiaľ môžeme byť len niekoľkými vecami. Jednou z nich je fakt, že Tarantinova predstava roku 1969 a Charlesa Mansona bude veľmi ráznou a unikátnou snímkou. Je taktiež opäť pravdepodobné, že mnohým sa film nezapáči – tentokrát možno ani režisérovým fanúšikom. My sa už však na ďalšie informácie nevieme dočkať, tak nezabudnite sledovať náš web pre nové správy!

ZDROJIW

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -