Trailer, na ktorý sme (ne)čakali? Pokračovanie najväčšieho prepadáku od Netflixu je tu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Oficiálny trailer na Rebel Moon 2

Koncom minulého roka priniesol režisér Zack Snyder na Netflix očakávaný sci-fi film. Na film inšpirovaný Star Wars sa tešili mnohí, no väčšinu jeho výsledná forma veľmi nenadchla. Na Rotten Tomatoes má od divákov 58% a od kritikov iba 21%. O približne mesiac vyjde ale Rebel Moon 2, pokračovanie tohto prepadáku, ktoré dostáva oficiálny trailer.

Druhá časť nesie podtitul The Scargiver, pričom vyjde len štyri mesiace po prvej časti, keďže ich natáčali súčasne. Dvojka má šancu zachrániť aj budúcnosť série, pretože Snyder dúfa v to, že urobí aj tretiu časť. Ak by sa to ale nepodarilo, vyjsť majú aj ďalšie materiály k sérii – grafický román, podcast a fotokniha.

Film sa opäť zameria na hrdinku Koru (Sofia Boutella), známu aj pod prezývkou Scargiver, podľa čoho pomenovali pokračovanie. Okrem nej sa opäť pozrieme na postavy, ktoré stvárnia Djimon HounsouEd SkreinMichiel HuismanDoona BaeRay Fisher alebo Anthony Hopkins.

V prvom filme sme videli tím rebelov bojovať proti fašistickému vojenskému režimu a veliteľovi Atticusovi Noblovi (Ed Skrein). Druhý film bude ale aj napriek tomu viac akčný a bojovný, na čo nás navnaďuje aj trailer – takmer celý ho tvoria bojové či akčné scény z lietajúcich lodí alebo farmárskej planéty Veldt, na ktorej sa rebeli ukrývajú.

Rebeli sa tentoraz budú musieť Impériu postaviť na tejto planéte, ak budú chcieť ochrániť kedysi pokojnú dedinu. Nielen dedina, ale celá planéta je novým domovom pre mnohých utečencov, ktorí stratili domov v boji proti Materskému svetu. Nastávajúca bitka donúti rebelov postaviť sa pravdám z minulosti a zomknúť sa medzi sebou viac než kedykoľvek predtým.

Okrem druhej časti dostaneme aj rozšírenú verziu jednotky

Jednotka, ktorá niesla podtitul A Child of Fire, mnohých síce neohúrila, no minimálne z hľadiska vizuálnej stránky sa bolo na čo pozerať. Aby divákom teda nebolo ľúto, že toho nevideli dosť, Snyder sa rozhodol priniesť dlhšiu, tzv. režisérsku verziu prvého filmu. Pre režiséra sú takéto predĺžené verzie typické, mnohí si určite pamätajú 4-hodinový film Justice League Zacka Snydera.

Nová verzia Rebel Moon bude nielen asi o hodinu dlhšia, ale aj drsnejšia a nezostrihaná, vďaka čomu si namiesto pôvodného hodnotenia PG-13 odnesie hodnotenie R (od 18 rokov). Aj napriek tomu, že sa o nej hovorí dlhšiu dobu, stále nemá určený dátum vydania, na rozdiel od filmu Rebel Moon 2. Ten dôjde 19. apríla na Netflix.

Čo hovoríte na nové zábery z (ne)očakávaného pokračovania? Bude podľa vás lepšie ako prvý film?

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -