Takto to vyzerá, keď Netflix vyhodí z okna 160 miliónov. Filmové sklamanie roka dostáva trailer na druhú časť

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Prepadák za 160 miliónov a pokračovanie

Zack Snyder pred pár dňami priniesol na platformu Netflix očakávaný veľkofilm. Film, ktorý sa inšpiroval Star Wars projektami, sklamal ako divákov, tak aj kritikov. V budúcom roku sa dočkáme pokračovania, ktoré bolo natáčané naraz spolu s jedničkou. Rebel Moon 2 dostáva ale prvý trailer, ktorý tvoria najmä vizuálne príťažlivé vojnové scény. Podarí sa pokračovaniu zachrániť celú sériu?

Prvý film má podtitul A Child of Fire, pričom na stránke Rotten Tomatoes dostal od kritikov hodnotenie iba chabých 23 %. Diváci boli o niečo zhovievavejší, aj napriek tomu od nich dostal na rovnakej stránke iba 66%. V našej recenzii sme filmu udelili 5,5/10.

Dvojka bude niesť podtitul The Scargiver. Ide o odkaz na hlavnú postavu filmov, Koru (Sofia Boutella), ktorá rozdávala jazvy všade, kam prišla. V pokračovaní ďalej uvidíme vracajúcich sa hercov ako Djimon Hounsou, Ed Skrein, Michiel Huisman, Doona Bae, Ray Fisher alebo Anthony Hopkins.

Prvý trailer na Rebel Moon 2

V prvom filme sme videli Koru, ktorá sa snažila postaviť fašistickému vojenskému režimu. Pokúšala sa dať dokopy tím, ktorý by jej pomohol proti tomuto režimu bojovať. Film skončil tým, že sa spojili, aby zlikvidovali hlavného antagonistu – zlého veliteľa menom Atticus Noble (Ed Skrein).

O čom bude pokračovanie a kedy si ho pozrieme?

Rebel Moon: Part Two – The Scargiver bude viac vojnovým filmom než epickou fantáziou, pre ktorú bol typický prvý film. Trailer nám ukázal tím vojakov, ktorý pod vedením Titusa (Djimon Hounsou) trénuje na farmárskej planéte Veldt. Prvé zábery nám tiež naznačujú vzťah medzi Korou a Gunnarom (Michiel Huisman), návrat Noblea aj veľkolepé bojové sekvencie.

Filmu sa dočkáme ďalší rok, pričom na Netflix príde 19. apríla 2024. Ešte predtým by sme sa ale mali dočkať aj predĺženej, tzv. režisérskej verzie prvého filmu. Predĺžený zostrih filmov je pre Zacka Snydera typický, veď nie tak dávno sme dostali aj jeho režisérsku verziu filmu Justice League.

Čo hovoríte na prvé zábery pokračovania filmu Rebel Moon? Myslíte si, že bude dvojka lepšie prijatá ako prvý diel?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -