Vďaka úspechu Jokera sa môžeme tešiť na reštart DC filmu Spawn

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ako môžeme vidieť, dlho ospevovaný reštart filmu Spawn sa začne natáčať ešte v roku 2020. Potvrdil nám to tvorca komiksovej predlohy Todd McFarlane, podľa ktorého slov je projekt vo vývoji už niekoľko rokov.

Do produkcie sa vraj pridal aj strašidelný dom Blumhouse, ktorý už v minulosti vytvoril niekoľko kvalitných celkov, ako napríklad filmová séria Očista alebo kvalitný horor Uteč.

Ako vníma reštart filmu Spawn jeho tvorca?

Veľká vďaka patrí aj úspechu Jokera, ktorý sa nestratil ani na odovzdávaní Cien akadémie. Bez neho by sa vraj o reštarte filmu Spawn z roku 1997 nikdy nehovorilo. K celej situácii sa vyjadril Todd McFarlane nasledovne:

„Každý v Hollywoode chce mať na svojom konte temný komiksový film s hodnotením R. Hovoril som už s niekoľkými ľuďmi z Akadémie a máme aj investorov. Všetko sa zmenilo od tej doby, čo Joker prepísal históriu. Takže vám hovorím, že sa to začne ešte tento rok. Tento rok! A budem to režírovať.“

Bude naozaj Todd McFarlane režisérom DC filmu Spawn?

Ak sa samých seba spýtate takúto otázku, dávalo by to zmysel. Todd McFarlane už vraj napísal aj scenár a kedže túto komiksovú postavu vytvoril, dokáže do nej vidieť lepšie, ako všetci ostatní. Napriek tomu však treba dodať, že tvorca nemá žiadne režisérske skúsenosti a Spawn by bol jeho filmovým debutom.

Nech už je pravda kdekoľvek, na oficiálne vyhlásenie si budeme musieť ešte počkať. To isté platí aj o hereckom obsadení, ku ktorému bol ešte v minulosti pripojený aj hviezdny Jamie Foxx ako hlavná postava filmu. Okrem neho sa na zozname hercov vyskytoval aj Jeremy Renner.

reštart filmu Spawn
Zdroj: cbx.com

Či sú tieto mená ešte aktuálne netušíme, ale nič nie je vylúčené. Reštart filmu Spawn by mal byť na dobrej ceste, a ak pôjde všetko podľa plánov, fanúšikov DC univerza čaká nový komiksový počin s hodnotením R.

Hovorí vám niečo temný komiksový DC hrdina Spawn? Jeho filmový reštart sa pravdepodobne blíži. Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -