TOP 10 momentov z Interdimenzionálneho káblu Ricka a Mortyho, ktoré nás pobavili a ktoré nás znechutili

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Najčítanejšie za 7 dní

Rick a Morty a Interdimenzionálna káblová televízia

Epizódy, v ktorých sa spoločne s Rickom a Mortym pozeráme na Interdimenzionálnu káblovú televíziu, sa stali jednými z najpopulárnejších z celého seriálu Rick a Morty. Jedná sa o z časti improvizované epizódy plné skečov, reklám a trailerov zo všetkých možných galaxií. Niektoré z nich boli naozaj vtipné, iné veľmi nechutné. My vám prinášame výber piatich vtipných a piatich nechutných záberov, ktoré odvysielala Interdimenzionálna káblová televízia v seriáli Rick a Morty.

Vtipné:

1. Dobrodružstvá Stealyho

Tento skeč ukazuje mimozemšťana menom Stealy (z anglického steal – kradnúť), ktorý žije vo svete s ľuďmi. Je to necitlivý kleptoman, ktorý sa nebojí ľudí uspať, len aby si mohol zobrať nejaké predmety z ich domova či kancelárie… a niekedy aj rovno ich. Následne vyratúva ich hodnotu. Celý skeč je veľmi náhodný a nezmyselný a práve to nás na ňom rozosmialo.

2. Baby Legs (Detské nožičky)

Seriál Rick a Morty je známy parodovaním rôznych populárnych filmov a seriálov. To sa stalo aj pri týchto skečoch, keď sparodovali snáď všetky detektívne či policajné seriály. Detektív Baby Legs (Detské nožičky), ktorý sa z nejakého dôvodu vyvinul iba od pása hore, si myslí, že si na misiách vystačí sám aj napriek tomu, že má doslova detské nožičky. Keď ho dajú do páru s Regular Legs (Normálne nohy), je veľmi urazený. Nakoniec si však pomôžu a pracujú ako tím.

3. Gazorpazorfield

Gazorpazorfield je vlastne Garfield z galaxie Gazorpazorov. No narozdiel od nášho Garfielda, tento kocúr je veľmi nahnevaný a nebojí sa použiť naozaj explicitný jazyk, keď sa rozpráva so svojím majiteľom. Na konci skeču si môžete dokonca všimnúť, že sa ani dabléri nedokázali udržať a začali sa smiať.

4. Lil‘ Bits

Reklama na reštauráciu je náramne vtipne spravená. Ponúka reálne porcie pre ľudí s obrovskými hlavami, no maličkými ústami. Je doplnená jemným spevavým hlasom, ktorý opakuje názov reštaurácie: Lil‘ Bits. Reklama vyzerá veľmi nevinne a až na záver nás čaká veľmi vulgárny a vtipný zvrat.

5. Dvaja bratia

Asi najvtipnejší trailer, aký ste kedy mohli vidieť, je práve ten, ktorý ukázala Interdimenzionálna káblová televízia v seriáli Rick a Morty. Paroduje filmy od Michaela Baya a jedná sa o ten najšialenejší, najnáhodnejší a najkatastrofickejší film vo všetkých galaxiách. No najvtipnejšou časťou tohto skeču je snáď jeho názov.

Nechutné:

1. Mravce v mojich očiach Johnson

Mravce v mojich očiach Johnson je slepý predavač elektroniky, ktorému po očných buľvách lozia mravce. Ak vás už z tejto predstavy nenaplo, tak skutočnosť, že nedokáže nič cítiť a na konci reklamy sa doslova podpáli vám už žalúdok prevráti.

2. Čapovač zmrzliny zo zadku

Čapovače zmrzliny sú skôr americkou záležitosťou, no určite ich poznáte z videí a filmov. Snáď nikdy ste ale nevideli zmrzlinu, ktorá vychádza priamo zo zadku niekoho… alebo skôr niečoho. A to vo všetkých možných príchutiach.

3. Eyehole Man (Očno-jamkový muž)

Ak vám prídu naše reklamy na cereálie nudné a otrepané, po zhliadnutí tejto hneď zmeníte názor. Reklama, v ktorej si mimozemšťania trhajú viečka a bozkávajú sa prostredníctvom očných jamiek nepresvedčí snáď nikoho, aby si kúpil produkt. To však nie je tá najnechutnejšia vec v reklame. Keď na scénu vtrhne Eyehole Man, ktorý chce ľuďom či skôr mimozemšťanom vydlabať očné jamky, aby ich následne jedol, vtedy vás chuť do jedla absolútne prejde.

4. Strawberry Smiggles

Ak vám predošlá reklama na cereálie neprišla extrémna, táto vás určite znechutí. Tieto jahodové cereálie sú vraj tie najlahodnejšie detské cereálie vo všetkých galaxiách (ktoré až nápadne pripomínajú známe americké Lucky Charms). Malý elf sa chvastá svojimi cereáliami a tým, že keď ich všetky zje, nikto mu ich už nevezme. Po poslednej lyžičke sa však z lesa vynoria dve deti, ktoré mu rozpárajú brucho aby sa dostali k cereáliám.

5. Pani Sullivanová

Na koniec si ukážeme asi najnechutnejší skeč zo všetkých. Slobodná stará pani Sullivanová žije iba s mačkami a jedného dňa nečakane umrie. Jej život však z nejakého dôvodu musí pokračovať, a tak do nej vlezú jej mačky a ťahajú ju po meste, na rande a dokonca jej aj pomáhajú zažiť posmrtné intímne momenty. Ak toto nie je to najzvrátenejšie, čo ste kedy videli, tak už naozaj neviem, čo by vás prekvapilo.

Ktorý záber vám prišiel najvtipnejší a ktorý najnechutnejší? Vybrali by ste do zoznamu iné zábery, ktoré odvysielala Interdimenzionálna káblová televízia v seriáli Rick a Morty? Dajte nám vedieť vaše dojmy do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -