Vieme, kedy do kín priletia Strážcovia Galaxie Vol. 3! Ovplyvní tento film obchod medzi štúdiami Disney a Fox?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zatiaľ čo sa všetci fanúšikovia tešia na ukončenie Fázy 3 (Phase 3), štúdio Marvel je so svojim vesmírom Marvel Cinematic Universe už o niekoľko krokov vpred. Režisér ságy o Strážcoch Galaxie, James Gunn sa však už pred nejakým časom zmienil o tom, že Fáza 4 bude „úplne novým príbehom“. Film Avengers 4 vraj ukončí jeden dlhý príbeh a po ňom sa začne nový. Zatiaľ sú však pre Fázu 4 potvrdené iba dva filmy – pokračovanie snímky Spider-Man: Návrat domov a druhou sú práve Strážcovia Galaxie vol. 3. Režisér James Gunn dokonca pár dní dozadu na svojom Twitter profile prezradil, kedy tento film priletí do kín.

Zdroj: anoncraft.com

Kedy uvidíme film Strážcovia Galaxie vol. 3?

Druhé pokračovanie Strážcov Galaxie tak uvidíme v roku 2020. Presný dátum nám ale neprezradil. Marvel má pre tento rok zatiaľ naplánované tri nepomenované filmy – Jeden uvidíme 1. mája 2020, druhý zas 7. augusta 2020 a tretí sa do kín dostane 6. novembra 2020. Nám tak zatiaľ neostáva nič iné ako hádať, ktorý z týchto dátumov patrí Strážcom Galaxie. Prvé dva filmy premiérovali v máji a tak je naozaj pravdepodobné, že oficiálny dátum vydania bude práve 1. mája 2020. Pokračovanie filmu  Spider-Man: Návrat domov otvorí Fázu 4 už 5. júla 2019 a rok na to prídu noví Strážcovia. Náš obľúbený tím dokonca uvidíme 4 roky po sebe – Minulý rok sme sa dočkali filmu Strážcovia Galaxie vol. 2, tento rok sa objavia v Avengers: Infinity War, v 2019 budú v Avengers 4 a 2020 teda dostanú ďalší vlastný film.

Otázka padla aj ohľadom toho, či tretí film nejak poznačí a ovplyvní obchod medzi štúdiami Disney a Fox. V komiksoch sa totižto medzi Strážcami Galaxie nachádzajú aj postavy ako Kitty Pryde alebo The Thing, na ktoré práva doteraz vlastnil Fox. James Gunn však stručne odpovedal „Nie„. Tieto postavy, spolu s Agentom Venomom tak pravdepodobne v tíme ešte dlho neuvidíme. Tak čo, tešíte sa na návrat nášho obľúbeného vesmírneho tímu?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -