Tom Cruise sa zotavil a opäť natáča Mission Impossible 6! Aha, ako beží cez rieku Temža!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Tom Cruise už beží na natáčaní filmu Mission Impossible 6!

Viete, čo ide Tomovi Cruisovi vo filmoch najlepšie? Bežanie. Nie, nerobíme si srandu. Ak si vyhľadáte videá, kde Tom Cruise vo filmoch beží, nájdete aj cez 20 minútové videá. Z Cruisovho behu sa prednedávnom dokonca stala menšia internetová mánia. Je to predovšetkým preto, lebo aj vo veku 55 rokov naďalej robí vlastné kaskadérske kúsky. No a ak ste sledovali posledné filmové novinky, práve pri natáčaní šiesteho dielu úspešnej série Mission Impossible sa mu zrovna jeden kúsok nepodaril ako mal.

Bežiaci Tom Cruise vo filmoch:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=U8Q2MgdMskQ]

Stalo sa tak pred troma mesiacmi, a vďaka tomu bola celá produkcia filmu pozastavená. Natáčať sa znova začalo až pred dvoma mesiacmi, no a je to práve teraz, kedy Cruise už začal opäť robiť fyzikálnu aktivitu pred kamerami. No a ako ste už mohli uhádnuť, ide opäť o jeho slávny beh. Tentoraz ale cez most Blackfriars, ktorý prechádza priamo cez rieku Temža.

Cruisove zranenie spred troch mesiacov:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=xpwRKox0Kp0]

Šiesty diel populárnej špiónskej série rozhodne patrí medzi najočakávanejše filmy tohto roka. S druhým dielom si všetci mysleli, že séria nebude ničím výnimočná, až kým ju J.J. Abrams opäť nevykopol do adrenalínového tempa. Štvorka potom zabavila mnoho ľudí s ďalšími neuveriteľnými kúskami, no a piaty diel, už len zamotal hlavy všetkým divákom, keďže nepochybne išlo o najprepracovanejší, najdusnejší a najakčnejší diel zo série. Režisér posledného zmieneného filmu sa teda vrátil aj pre toto pokračovanie, čím sa stal prvým režisérom MI filmu, ktorý bude mať na konte viac ako jeden MI film. Vo filme teda uvidíme späť pôvodnú zostavu v podaní Toma Cruisa, Rebeccy Fergusson, Simona Pegga, Vinga Rhamesa, Michelle Monaghan, Seana Harrisa a Aleca Baldwina. Ako záporák sa predstaví Henry Cavill! Mission Impossible 6 do kín dorazí už 27. júla.

Zotavený bežiaci Cruise na moste Blackfriars:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=YX-mo1LquiY]

Máte radi Mission Impossible sériu? Ste radi, že Tom Cruise aj naďalej vo svojom veku robí svoje kaskadérske kúsky? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -