Scenár k filmu Batman od režiséra Planéty Opíc je dokončený! Kto si ale Temného Rytiera zahrá?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Scenár k filmu Batman je dokončený!

Po mnohých chaotických a pomerne nešťastných noviniek zo sveta filmov DC, konečne prichádza jedna veľmi potešujúca. Nová Batmanovka, o ktorej tu za ten čas kolovalo všeličo, sa podľa všetkého dostáva k úspešnému koncu. Zdroje začali tvrdiť, že scenár od Matta Reevesa bol dokončený a poslaný do štúdia. Momentálne sa o ňom vraví ako o prvom drafte, keďže je jasné, že sa v ňom ešte pár zmien urobí.

Toto však značí, že projekt sa naozaj hýbe dopredu a režisér Matt Reeves má svoj Batman film pevne v rukách. Momentálne ide o jedno z najlepších mien za kamerou, keďže Reeves sa dočkal veľkého uznania za jeho filmy Úsvit Planéty Opíc a Vojna o Planétu Opíc. Od jeho Batmana teda všetci očakávame niečo naozaj poriadne a to v rovnakom štýle ako sme videli Ceasarove opice. Jediné nejasné novinky ohľadom tohto projeku momentálne kolujú len v prípade obsadenia.

Zdroj: dccomics.com

Takmer každý mesiac prichádzajú nové informácie ohľadom odchodu a následného príchodu Bena Afflecka do tejto role. Stále sa totiž špekuluje o tom, že síce išlo o skvelé obsadenie Temného Rytiera, v jeho sólovke uvidíme niekoho iného. Najprv sa vravelo, že pôjde hlavne o niekoho mladšieho, keďže by malo ísť o počiatočný príbeh. V posledných dňoch sa však na internete skloňuje len jedno meno.

Tým je Jon Hamm, známy najmä zo seriálu Mad Men. Ten sám priznáva, že by si ikonický čierny plášť rád obliekol. Či sa teda dočkáme ďalšieho preobsadenia Batmana naďalej ostáva vo hviezdach. Opäť len pripomíname, že Warner Bros jednoducho so svojím komiksovým vesmírom nemá žiaden plán. Očividne teda budeme dostávať len samostatné DC filmy, kde niektoré budú v takzvanom DCEU (teraz už Worlds of DC) a iné mimo, ako práve chystaný Joker film s Joaquinom Phoenixom. Kam presne však tento film zapadne a s akou hereckou tvárou by sme sa mali dozvedieť už v nasledujúcich mesiacoch.

Čo hovoríte na momentálny stav DCEU? Ste radi, že sa aspoň sólovka Batmana posúva vpred? Myslíte, že sa do role Brucea Waynea vráti Ben Affleck? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Ja osobne by som v roli Batman-a rád videl Jake Gyllenhaal-a. Aj ked viem že to asi nie je veľmi možné. Ale aj Jon Hamm je dobrý. a určite som pre to aby urobili novú podobu Batman-a. Nič proti Zack Snyderovej vízii ale už sme videli čo spravila jedna zmena režiséra, a zroovna to nevyšlo. a nech je comiks The Dark Knight Returns dobrý akokoľvek preniest ho na plátna v hranej podobe nebol zrovna dobrý nápad. A ako fanúšik Temného Rytiera by som bol veľmi rád ak by Matt Reevs urobil niečo podobné. Tak či onak v to verím

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -