Slušní chlapci sú späť. Nový Netflix seriál Guya Ritchieho bude mať grády, sledujte trailer

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Najčítanejšie za 7 dní

Trailer na seriál Slušní chlapci

Jeden z najikonickejších filmov Guya Ritchieho dostane pokračovanie v podobe seriálu. Film Slušní chlapci (v anglickom origináli The Gentlemen) nám predstavil podnikanie s drogami na anglickom aristokratickom vidieku. Rovnomenný seriál The Gentlemen nás do tejto problematiky prinesie opäť, avšak ako ukazuje oficiálny trailer, nie z pohľadu drogového kartelu.

Seriál sa zameria na úplne nové postavy, pričom tú hlavnú stvárni herec Theo James. Zahrá si mladého aristokrata, ktorý po otcovi zdedí obrovský majetok – vrátane tajomného priestoru pod zemou, ktorý slúži ako časť drogového impéria. Ako nám bolo ukázané už vo filme, bývalý drogový kráľ, ktorého hral Matthew McConaughey, využíval takto panstvá aristokratických rodín na pestovanie trávy.

Mladý aristokrat chce seba aj svoju rodinu vymaniť z pazúrov kriminálneho podsvetia. Aby tak urobil, musí sa sám začať hrať na gangstra. Nebude to mať ale ľahké, keďže proti nemu stojí nový drogový kráľ a zločinec Bobby Glass (Ray Winstone). Jeho pravou rukou je jeho dcéra Susie Glass (Kaya Scodelario), ktorá dohliada na každodenné drogové operácie.

V ďalších úlohách sa ukážu herci Daniel Ings, Joely Richardson, Vinnie Jones, Giancarlo Esposito, Chanel Cresswell, Michael Vu, Max Beesley, Jasmine Blackborow, Harry Goodwins, Dar Salim, Pearce Quigley, Ruby Sear aj Peter Serafinowicz.

Ritchie sa na projekte podieľa ako tvorca, jeden zo scenáristov, výkonný producent aj režisér prvých dvoch epizód. Pre Ritchieho tento svet veľa znamená, o čom svedčí aj vyjadrenie pre Netflix z minulého novembra:

Svet The Gentlemen je tak trochu zo mňa. Tešíme sa, že privedieme fanúšikov späť do tohto sveta, predstavíme nové postavy a ich príbehy a som nadšený, že to môžeme robiť s týmto mimoriadne talentovaným obsadením.

Seriál bude mať dokopy osem epizód, pričom všetky vyjdú naraz už 7. marca na streamovacej službe Netflix.

Čo hovoríte na oficiálny trailer Ritchieho najnovšieho projektu? Myslíte, že sa svojou kvalitou vyrovná seriál filmu?

Zdroj: netflix.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -