Tobey Maguire, Andrew Garfield a Tom Holland sa skutočne stretnú vo filme Spider-Man 3! Pridajú sa k nim aj ich dámy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ďalšie neuveriteľné správy. Iba hodinu po potvrdení návratu Alfreda Molinu ako Doctora Octopusa pre film Spider-Man 3 tu máme kompletné potvrdenie – do sveta pavúčieho muža prichádza multiverzum!

Sony a Marvel potešili pravdepodobne každého komiksového, ako aj filmového fanúšika, a naše ilúzie o možnom prepojení Peterov Parkerov sa skutočne stavajú realitou. Finálny výtvor, ktorý sa po včerajšku zaradil medzi jeden z najčakávanejších komiksových filmov v histórii kinematografie uvidíme 17. decembra 2021.

Spider-Man 3 Sony multiverzum
Zdroj: buzz-plus.com

Spider-Man 3 multiverzum skutočne prepojí všetkých troch Peterov Parkerov

Ešte len nedávno sme ťa informovalo o tom, že Sony omylom vypustilo trailer, ktorý už sám o sebe napovedal o prepojení troch Spider-Manov. Spočiatku to znelo ako niečo neuveriteľné, ale naše tajné túžby sa nakoniec splnia. Dámy a páni, Tobey Maguire z pôvodnej trilógie a Andrew Garfield z The Amazing Spider-Man sú pripravení opäť na seba navliecť pavúčí kostým po boku najmladšieho Spider-Mana Toma Hollanda.

Chvíľkami som sa musel štípať či náhodou nespím, ale naštastie je to všetko reálne. Andrew Garfield dostane opäť šancu čeliť Electrovi Jamieho Foxxa a pomstiť sa mu za udalosti z filmu The Amazing Spider-Man 2. Určite nikomu nemusím pripomínať smrť komiksovej Gwen Stacy, ktorú si zahrala Emma Stone. A hádajte čo. Aj ona sa vráti vo filme Spider-Man 3.

Aby toho nebolo málo, potvrdená bola aj Peterova životná láska Mary Jane Watson, ktorú si v pôvodnej trilógii od režiséra Sama Raimiho zahrala Kirsten Dunst. Tá si taktiež úlohu zopakuje a s pridaním Zendayi z nového Spider-Mana môžem povedať, že zoznam je krásne kompletný.

film Sinister Six bol v plánoch
Zdroj: comicbox.eu

Proti komu sa Spider-Manovia postavia v spoločnom filme?

Už v potitulkovej scéne filmu SpiderMan: Návrat domov sme mohli vidieť stretnutie Adriana Toomesa (Vulture) a Maca Gargana (Scorpion). Vo väzení sa rozprávali o tom, že vonku je hneď niekoľko chlapcov, ktorí by sa radi stretli so Spider-Manom a podrezali mu krk. Všetko teda nasvedčuje tomu, že sa už čoskoro dočkáme zločineckého zoskupenia Sinister Six.

V originálnom tíme z komiksov boli členmi Doctor OctopusElectroKraven the HunterMysterioSandman a Vulture. Počas rokov sa ale zoskupenie menilo a vystriedali sa tam pomaly všetci nepriatelia pavúčieho muža. Aktuálne by mohli byť členmi tímu MysterioVultureScorpion a Shocker.

No Peter Parker v podaní Toma Hollanda na takúto nepriateľskú zostavu nebude sám. Okrem ostatných Spider-Manov mu bude pomáhať aj Doctor Strange (Benedict Cumberbatch), ktorý nahradí Iron Manovu pozíciu mentora. A ktorý bude podľa všetkého aj tým, kto prepojí paralelné svety do jedného celku.

Určite sa máme na čo tešiť a neostáva nám nič iné ako si počkať na dalšie aktualizácie. Spider-Man 3 totižto stále nespoznal svoj oficiálny názov, ale to by sa s príchodom staronového hereckého obsadenia mohlo zmeniť. Natáčanie filmu začne v momente, keď Tom Holland dokončí svoje pôsobenie pri filmovej adaptácii hry Uncharted.

Spider-Man 3 prinesie multiverzum, v ktorom uvidíme známe tváre z minulých rokov. Tiež sa tešíš ako my? Názor na túto tému nám nezabudni zanechať v komentároch.

Zdroj: comingsoon.net 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -