Sú vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova potitulkové scény?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Novinka Spider-Man: Ďaleko od domova veľkolepo uzavrie 4. fázu MCU, čo znamená, že bude naším mostom ku desiatkam nových príbehov. Navyše, naplno nám predstaví toho ozajstného Petera Parkera, na ktorého sme zvyknutí z komiksov. Ten má totižto ešte dlhú budúcnosť v Marvel Cinematic Universe. Vráťme sa však ešte k jeho novému filmu… sú v novinke Spider-Man: Ďaleko od domova potitulkové scény?

Film Spider-Man: Ďaleko od domova
Zdroj: screenrant.com

Má Spider-Man: Ďaleko od domova potitulkové scény?

Potitulkové scény sú jedna z prvých vecí, ktoré každému napadnú, keď sa povie slovo Marvel. Každý jeden film (až donedávna) po titulkoch pokračoval zábavnou scénou, dodatkom k príbehu či náhľadom do budúcnosti. Preto nás šokovalo, čo sa tvorcovia rozhodli spraviť pri Avengers: Endgamenič.

Najnovšia, najväčšia, najočakávanejšia (a všemožné ďalšie „naj“) tímovka od Marvel Studios totiž nemala potitlkové scény. Aj keď sme všetci čakali a rozmýšľali nad tým, čo sa nám odhalí z budúcnosti MCU, nakoniec sme nedostali nič. Ani náznak. Jednoducho marvelovka bez potitulkových scén.

avengers: endgame recenzia
Zdroj: in.pcmag.com

Fanúšikovia reagovali všelijako. S odstupom času však zastávam názor, že to bolo dobré rozhodnutie. Absencia scén po titulkoch ešte umocnila zážitok z Avengers: Endgame a naozaj nám do dokázalo, že ide o veľký koniec jednej kapitoly. Mohli sme si tak ešte užiť myšlienky a spomienky na to, čo k Endgame smerovalo. Keby nám totižto Marvel pred tvár hodil napr. predstavenie X-Menov, už by nás nejakí Avengeri ani nezaujímali a rozprávalo by sa len a len o budúcnosti.

Teraz však do kín prichádza ďalšia marvelovka. Bude to tentokrát inak? Má film Spider-Man: Ďaleko od domova potitulkové scény? Odpoveď znie: ÁNO! A sú dve.

trailer na spider-man
Zdroj: cnet.com

Po konci teda určite neodchádzajte – môžete sa totiž tešiť na scény, ktoré ocení každý fanúšik Marvelu a Petera Parkera.

Tešíte sa na potitulkové scény v novej marvelovke? Čo si myslíte, že nám odhalia? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: vox.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -