FilmyOdporúčame

Sú vo filme Spider-Man: Ďaleko od domova potitulkové scény?

Novinka Spider-Man: Ďaleko od domova veľkolepo uzavrie 4. fázu MCU, čo znamená, že bude naším mostom ku desiatkam nových príbehov. Navyše, naplno nám predstaví toho ozajstného Petera Parkera, na ktorého sme zvyknutí z komiksov. Ten má totižto ešte dlhú budúcnosť v Marvel Cinematic Universe. Vráťme sa však ešte k jeho novému filmu… sú v novinke Spider-Man: Ďaleko od domova potitulkové scény?

Film Spider-Man: Ďaleko od domova

Zdroj: screenrant.com

Má Spider-Man: Ďaleko od domova potitulkové scény?

Potitulkové scény sú jedna z prvých vecí, ktoré každému napadnú, keď sa povie slovo Marvel. Každý jeden film (až donedávna) po titulkoch pokračoval zábavnou scénou, dodatkom k príbehu či náhľadom do budúcnosti. Preto nás šokovalo, čo sa tvorcovia rozhodli spraviť pri Avengers: Endgamenič.

Najnovšia, najväčšia, najočakávanejšia (a všemožné ďalšie “naj”) tímovka od Marvel Studios totiž nemala potitlkové scény. Aj keď sme všetci čakali a rozmýšľali nad tým, čo sa nám odhalí z budúcnosti MCU, nakoniec sme nedostali nič. Ani náznak. Jednoducho marvelovka bez potitulkových scén.

avengers: endgame recenzia

Zdroj: in.pcmag.com

Fanúšikovia reagovali všelijako. S odstupom času však zastávam názor, že to bolo dobré rozhodnutie. Absencia scén po titulkoch ešte umocnila zážitok z Avengers: Endgame a naozaj nám do dokázalo, že ide o veľký koniec jednej kapitoly. Mohli sme si tak ešte užiť myšlienky a spomienky na to, čo k Endgame smerovalo. Keby nám totižto Marvel pred tvár hodil napr. predstavenie X-Menov, už by nás nejakí Avengeri ani nezaujímali a rozprávalo by sa len a len o budúcnosti.

Teraz však do kín prichádza ďalšia marvelovka. Bude to tentokrát inak? Má film Spider-Man: Ďaleko od domova potitulkové scény? Odpoveď znie: ÁNO! A sú dve.

trailer na spider-man

Zdroj: cnet.com

Po konci teda určite neodchádzajte – môžete sa totiž tešiť na scény, ktoré ocení každý fanúšik Marvelu a Petera Parkera.

Tešíte sa na potitulkové scény v novej marvelovke? Čo si myslíte, že nám odhalia? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: vox.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár