Staňte sa súčasťou príbehu 3. série Stranger Things! Ako to bude fungovať?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Len nedávno nás poriadne rozpumpoval fantastický trailer na 3. sériu Stranger Things, ktorý nám teasoval návrat do 80. rokov. Nás aj naše obľúbené postavy čakajú veľké zmeny a ešte väčšia hrozby. Ako sa s nim popasujú uvidíme v lete, presnejšie 4. júla. Samotný seriál však nebude jediná vec, ktorá nás v tento dátum čaká. Čo ďalšie si pre nás Netflix prichystal a ako sa môžeme aj my stať súčasťou príbehu? Toto je nová Stranger Things hra!

tretia séria stranger things
Zdroj: pinterest.com

Stranger Things hra – Trailer

Netflix vypustil prvý oficiálny gameplay trailer na ich nadchádzajúcu hru Stranger Things 3: The Game. Pôjde o adventúru, ktorá má perfektne pasovať s nadchádzajúcou sériou ikonického seriálu. Vystihuje ju 16-bitový štýl, čo sa hodí ku samotnému zasadeniu príbehu. Nenechajte sa však zaviesť jej vzhľadom – hra ponúkne hlbší gameplay, ako by ste na prvý pohľad čakali.

Dokopy si budeme môcť zahrať ako 12 jednotlivých postáv, vrátane hlavného hereckého obsadenia zo Stranger Things. Okrem iného na na konzolách ponúkne dávno zabudnutú môžno lokálneho co-op hrania. Objavovanie mestečka Hawkins teda budeme môcť robiť v single player móde, ale aj s kamarátmi.

Stranger Things hra – Kedy a na čom si ju zahráme?

Hru vyvíja štúdio BonusXP, ktoré vydalo už dve Stranger Things hry na mobil. S 3. sériou však príde veľká zmena. „S touto [hrou] sme chceli zájsť ešte ďalej,“ povedal Dave Pottinger, ktorý má Stranger Things 3: The Game na starosti. „Je to väčší a kompletnejší zážitok. Bude zahŕňať všetky veci a miesta zo série, kde budú môcť skutoční fanúšikovia preskúmať, čo sa stalo mimo obrazovky.“

Ako som spomínal vyššie, hra by mala vyjsť v rovnaký deň, kedy si užijeme premiéru ďalšej série Stranger Things. 4. júla by tak mala doraziť na Nintendo Switch, Xbox One, PlayStation 4, Mac a počítač. Okrem toho dostaneme aj verziu na mobilné zariadenia. Už teraz sa nevieme dočkať, ako bude jej príbeh prepletený so samotným seriálom a či nám odhalí niečo, čo by sme len z pozerania nevedeli!

Zdroj: vortl.com

Ako sa vám hra zatiaľ pozdáva? Páči sa vám, že Netflix investuje ďalej a spolupracuje aj s hernými vývojármi, aby nám priniesli čo najviac obsahu o našich obľúbených seriáloch? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: variety.com, engadget.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -