Kedy sa začne natáčanie filmu Suicide Squad 2? Štúdio Warner Bros. konečne prináša nové informácie!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Vyzerá to tak, že konečne vieme, kedy sa začne oficiálne natáčanie filmu Suicide Squad 2. Napriek tomu, že sa prvý počin dočkal obrovského balíku peňazí, bolo veľmi ťažké dozvedieť sa nejaké nové informácie ohľadom pokračovania. Veľký podiel na čakaní má štúdio Warner Bros., ktoré nejaký ten čas rozhodovalo o partnerskom vzťahu s DCEU. V každom prípade to teraz vyzerá tak, že by sa celý filmový štáb mal posunúť o obrovský krok vpred.

Pred nejakým časom bolo ohlásené, že film, pod vedením režiséra Gavina O’Connora, začne svoju výrobu už v marci. To sa však posunulo kvôli zaneprázdnenosti hlavného herca Willa Smitha. Ten momentálne pracuje na projekte štúdia Disney s názvom Alladin. Jedná sa o hraný film a réžie sa chopil Guy Ritchie. Natáčanie by sa malo ukončiť v júli, čo dáva hercovi krátky čas na odpočinok.

suicide-squad
Suicide Squad. Zdroj: BusinessInsider.com

Za predpokladu, že sa naozaj začne natáčať v októbri 2018, je veľmi jednoduché zistiť, kedy by sa film mohol objaviť v kinách. Vydanie filmu by sa mohlo odohrať niekedy v druhej polovici roku 2019 alebo až na začiatku roku 2020. V súčastnosti je štúdio Warner Bros. pripravené začať natáčanie filmu Shazam, ktorý by sa mal dostať na strieborné plátno v apríli 2019. Nakrúcanie si v budúcom roku užije aj pokračovanie filmu Wonder Woman, ktorý by mohol byť vydaný niekedy v decembri 2019. Vyššie menované snímky nechávajú obrovský priestor veľkému pokračovaniu Suicide Squad 2 a preto dúfame, že sa už čoskoro dozvieme viac.

Nádherný zárobok a prestížne ocenenie

Napriek nespokojnosti medzi fanúšikmi a kritikmi si tento film dokázal zarobiť krásnych 745 miliónov dolárov. A aby toho nebolo málo, dokonca sa mu podarilo uchmatnúť jedného Oscara. Treba však len dúfať, že obe štúdia nezopakujú rovnaké chyby, ktoré sa im daria už dlhú dobu. Negatívnym príkladom je film Justice League, ktorý nedopadol presne podľa predstáv.

Zdroj: behance.net

Pozitívnou správou je herečka Margot Robbie, ktorá sa do filmu vráti ako Harley Quinn. Vrátiť by sa mala samozrejme väčšina pôvodných hercov, na ktorých sa určite tešíme. Podľa viacerých zdrojov je snímka Suicide Squad 2 bezpečná a mala by priniesť len pozitíva. Tie by mohli prísť v podobe hlavnej zápornej postavy, ktorou by sa mal stať Black Adam (Dwayne Johnson). No všetko sú to zatiaľ len teórie a treba si počkať aspoň na deň, kedy sa oficiálne začne natáčanie.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -