Najlepšia hra posledných rokov sa vráti vo vylepšenej podobe. Prekvapí množstvo bonusov

Nenechajte si ujsť

The Last of Us sa vracia

To, o čom sa v hernom zákulisí hovorilo už dávnejšie, sa teraz stáva skutočnosťou. Remasterovaná verzia The Last of Us II bola oficiálne potvrdená a príde už na začiatku budúceho roka. Okrem vylepšenej grafiky nová verzia hry dorazí s hromadou atraktívnych bonusov. The Last of Us Part II Remastered príde exkluzívne na PlayStation 5 a podľa vývojárov z Naughty Dog prinesie definitívny zážitok špeciálne prispôsobený možnostiam PS5.

Jedným z najvýznamnejších doplnkov je nový režim No Return. Ide o režim prežitia podobný roguelike, ktorý ponúkne náhodné udalosti a strety s nepriateľmi. V tomto režime si hráči budú môcť vybrať z rôznych postáv, z ktorých každá má jedinečné vlastnosti. Na výber bude priama konfrontácia s nepriateľom alebo ich tichá likvidácia ako v príbehovej kampani. V režime sa zároveň budú odomykať nové postavy, vzhľady a iné odmeny a hráči budú súťažiť v globálnych rebríčkoch​​​​​​.

Ďalšou zaujímavou novinkou bude režim Guitar Free Play, ktorý rozširuje obľúbené hrateľné gitarové sekcie z pôvodnej hry. Remastrovaná verzia obsahuje aj Lost Levels, sekvencie z raného vývoja, ktoré boli vystrihnuté z finálnej verzie hry a ponúknu nový pohľad do sveta The Last of Us Part II. Tieto úrovne obsahujú vložený komentár vývojára, ktorý poskytuje pohľad na kreatívny proces a zámery každej úrovne​​​​.

K ďalšiemu vylepšeniu zážitku prispeje komentár režiséra k prestrihovým scénam kampane od režiséra Neila Druckmanna a ďalších kľúčových členov tímu. Cieľom tohto doplnku je poskytnúť hlbší pohľad na príbeh a jeho postavy​​​​. Okrem toho obsahuje odomykateľný režim Speedrun a možnosť odomknúť bonusové vzhľady pre postavy a zbrane​​.

Hra chce ohromiť aj vizuálom

The Last of Us Part II Remastered sa bude môcť pochváliť natívnym výstupom 4K v režime Fidelity Mode, 1440p upscalovaným na 4K v režime Performance. Celkovo tvorcovia sľubujú krajší a detailnejší svet, lepšiu viditeľnosť a množstvo ďalších grafických vylepšení. Remasterovaná verzia hry tiež bude podporovať funkcie ovládača DualSense ako adaptívne spúšťače alebo pokročilú vibračnú odozvu.

The Last of Us Part II Remastered bude vydaný 19. januára budúceho roka, predobjednávky na hru budú spustené 5. decembra. Pre hráčov, ktorí už vlastnia PS4 verziu hry, bude remaster dostupný za 10 eur.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -