‚The Tomorrow War‘ trailer: Chris Pratt cestuje do budúcnosti, aby ochránil svet pred mimozemskou hrozbou

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Streamovacia služba Amazon Prime Video prechádza masívnou lokalizáciou do češtiny, jej obsah je preto ešte dostupnejší pre tuzemských divákov. Už tento piatok (30.4.) vychádza akčná pecka Without Remorse s Michael B. Jordanom, a knižnica sa bude iba zväčšovať. Prírastkom bude aj sci-fi novinka The Tomorrow War, ktorá odhaľuje prvý teaser trailer. Dookola omieľaný príbehový koncept dostáva nový šat.

Svet je ohromený, keď z roku 2051 pricestuje skupina cestovateľov v čase, aby oznámila naliehavú správu. Tridsať rokov v budúcnosti ľudstvo prehráva celosvetovú vojnu proti smrtiacemu mimozemskému druhu. Jedinou nádejou na prežitie je transport vojakov a civilistov zo súčasnosti do budúcnosti a zapojenie sa do boja. Medzi regrutovanými je stredoškolský učiteľ a rodinkár Dan Forester (Chris Pratt).

Teaser trailer na The Tomorrow War:

Ten je odhodlaný zachrániť svet pre svoju malú dcéru. Spojí sa s brilantnou vedkyňou (Yvonne Strahovski) a svojim odcudzeným otcom (J.K. Simmons) v zúfalej snahe prepísať osud planéty. Tak znie oficiálna synopsa príbehu, ktorá na papieri vyzerá dosť cool. O jej prevedení sa presvedčíme už 2. júla 2021 na Amazon Prime Video.

Réžiu má na starosti skvelý Chris McKay (LEGO® Batman vo filme), avšak v teritóriu hraných filmov ide o jeho režijný debut. Herecké obsadenie doplnia mená ako Yvonne StrahovskiJ.K. SimmonsBetty GilpinSam RichardsonEdwin HodgeJasmine MathewsRyan Kiera ArmstrongKeith Powers. Včera boli uverejnené prvé fotografie, no dnes dostávame 50-sekundovú ukážku.

Film mal pôvodne odpremiérovať v kinách koncom minulého roka. Samozrejme, globálna pandémia zaúradovala a premiéra bola presunutá na júl tohto roka. No medzitým stihlo štúdio Paramount predať práva na distribúciu Amazonu, takže v kinách ho neuvidíme.

Čo hovoríte na prvé zábery z filmu? Za nás to vyzerá na akčnú oddychovku na jeden večer, takže sa vydania už nevieme dočkať.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -