Chcel by si Tobey Maguire ešte niekedy zahrať v komiksovke?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Bude herec Tobey Maguire v nejakom komiksovom filme?

Síce sú tu už mnohí, ktorí tvrdia, že Tom Holland je najlepším Spider-Manom, všetci stále vieme, že najbližšie k srdci máme herca Tobeyho Maguirea, ktorý si túto postavu zahral v trilógii Sama Raimiho. Išlo o prvé stvárnenie pavúčieho hrdinu na filmovom plátne a vyšlo naozaj perfektne. Po skončení týchto filmov sa však hlavný herec už moc nikde neobjavoval.

Jedna z jeho pamätnejších rolí prišla len vo filme Veľký Gatsby. Mnohí fanúšikovia teda prosili, aby ho Marvel obsadil ako strýka Bena do nových Spider-Man filmov. O niečom podobnom sa herec naposledy rozprával s portálom The Hollywood Reporter, v ktorom dostal otázku, či by sa chcel ešte niekedy ukázať v komiksovke.

Spider-Man
Zdroj: collider.com

„Ja jednoducho nemám zoznam vecí, čo by som urobil a čo nie. Urobím hocičo, čo ma nejako osloví a je mi jedno, či to bude v takom alebo inakom zozname,“ prezradil herec.

Mnohí by sme teda nepochybne radi videli Maguirea späť v podobných projektoch. Možno už nie ako superhrdinu, ale ako mentora alebo kľudne aj záporáka. Herec sa neskôr priznal, že nevidel všetky filmy s inými hercami v úlohe Spider-Mana, avšak schvaľuje ich prístup k tejto roli. O Andrewovi Garfieldovi (The Amazing Spider-Man) a Tomovi Hollandovi (Spider-Man: Homecoming) povedal, že sú veľmi talentovaní.

Chceli by ste vidieť Tobeyho Maguira v nejakom komiksovom filme? Tiež vám chýba na filmových plátnach? Myslíte si, že ho Marvel ešte obsadí ako strýka Bena? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -