Tom Hardy stvárni Venoma aj v animovanom Spider-Man filme! Ktorý herec nadabuje postavu Petera Parkera?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Každý poriadny fanúšik Spider-Man univerza sa určite neuveriteľne teší na december tohto roku. Štúdio Sony pre nás totižto pripravuje animovaný film s názvom Spider-Man: Paralelné svety. Prvý trailer nám predviedol nádherné neónové mesto a netradične pojatú animáciu. Samozrejme, nemôžeme zabúdať na to, že tentokrát sa v hlavnej úlohe neukáže Peter Parker, ale čierny Spider-Man Miles Morales. Štúdio Sony a Marvel sa totižto spojili, aby túto postavu vôbec po prvýkrát priniesli na strieborné plátna. Ako však napovedá názov samotný – Vo filme sa v obleku Spider-Mana nedočkáme iba jeho. Najnovšie informácie ohľadom filmu nám odhaľujú dve ďalšie postavy, ktorých sa v animáku dočkáme…

Spider-Man: Paralelné svety
Spider-Man: Paralelné svety, Zdroj: Variety.com

Tom Hardy stvárni Venoma aj v animáku!

Herec Tom Hardy iba nedávno dokončil natáčanie svojho sólového hraného Venom filmu, a už sa mu s touto postavou opäť skrížili cesty. Nové informácie totižto tvrdia, že sa vo filme Spider-Man: Paralelné svety objaví aj samotný Venom, ktorého bude dabovať práve Tom Hardy! Taktiež bolo odhalené, že Peter Parker pravdepodobne nie je natoľko mŕtvy, ako sa zdá byť z traileru. Vo filme by sa mal totiž objaviť aj pôvodný Spider-Man, ktorého by mal nadabovať John Krasinski! Táto dvojica sa teda pridáva ku obsadeniu, ktoré zatiaľ tvorí Shameik Moore (Miles Morales), Mahershala AliLiev Schreiber Brian Tyree Henry!

Táto správa zatiaľ nebola oficiálne potvrdená od Sony, a teda dúfame, že sa tak stane čo najskôr. Iné fámy hovoria to, že by postavu Milesovho otca mohol stvárniť ikonický herec a raper Ice Cube. Iba čas ukáže, ktoré informácie boli pravdivé. O scenár filmu sa postaralo legendárne duo Phil Lord a Christopher Miller, ktorí majú na konte snímky ako LEGO Batman a 21 Jump Street.

“Kreatívne duo Phil Lord a Chris Miller ukáže Spider-Mana v novom svetle, s použitím jedinečnej technológie animácie. Spider-Man: Paralelné svety predstavuje ako Spider-Mana brooklynskeho tínedžera Milesa Moralesa, ktorý žije v multiverze, v ktorom sa však pod modro-červenou maskou neukrýva len on sám…”

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -