Twenty One Pilots vydali po viac ako troch rokoch nový album s názvom Trench!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Album Trench je vonku!

Ideálne ráno. Káva a cigareta? Nie, hneď dva nové hudobné albumy, ktoré vám zaručene zlepšia deň! S novou hudbou dnes prišla skupina Twenty One Pilots, rovnako ako aj speváčka Lady Gaga spolu s Bradleym Cooperom. Milované duo TØP vydalo dlho očakávaný album Trench, na ktorý sme čakali dlhšie ako tri roky. Ich predošlý štúdiový album Blurryface totižto vyšiel ešte späť v roku 2015. Neskôr nasledovala ich ročná pauza, počas ktorej sme o skupine nepočuli ani slovo. Z „hiatusu“ sa zobudili ešte späť v júli tohto roku, kedy ohlásili pripravovaný album. Odvtedy sme mohli počuť štyri skladby z albumu – Jumpsuit, Nico and the Niners, Levitate a My Blood.

Twenty One Pilots
Zdroj: pronoia.africa

Dnes však na kalendári svieti dátum 5. október, čo značí vydanie celého albumu. Celkovo na vás čaká 14 skladieb, čo tvorí skoro hodinu materiálu na počúvanie. Ako je pri skupine Twenty One Pilots známe, celý album vytvára svoj vlastný príbeh. Ten si však môžeme podrobne rozobrať v samostatnom článku. Spolu s albumom sa samozrejme môžeme tešiť aj na turné, ktoré nesie názov Bandito tour. Na Slovensku sa síce nezastavia, no smútiť určite nemusíte. V Prahe sa totižto ukážu už 16. februára 2019, zatiaľ čo Viedeň bude o deň neskôr, 17. februára 2019. Album Trench si samozrejme môžete vypočuť na ktorejkoľvek streamovacej službe (Spotify, Google Play Music, iTunes, Deezer), alebo si môžete zakúpiť fyzickú verziu.

Nezabúdajme ani na nový soundtrack

S novou hudbou prichádza aj speváčka Lady Gaga v spolupráci s hercom a režisérom Bradleym Cooperom. Samozrejme, máme na mysli soundtrack ku filmu Zrodila sa hviezda, ktorý sa ešte len včera dostal do kín. Doteraz sme mali prístup iba ku hlavnej skladbe z filmu, Shallow. Dnes si však konečne môžeme vypočuť celý album. Pokiaľ sa tešíte aj na samotný film, určite dajte šancu našej recenzii.

Tak čo, už ste si niektorý z nich vypočuli?

Zdroj: altpress.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -