Skladba od Twenty One Pilots sa objaví v ďalšom superhrdinskom filme!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Za posledné dni počujeme o pripravovanej komiksovke Shazam! samé dobré správy. Na stránke Rotten Tomatoes bolo konečne odhalené hodnotenie, ktoré pôvodne ukazovalo 97%, no po 54 recenziách mu svieti krásnych 94%. Vyzerá to tak, že sa štúdia DC a Warner Bros. konečne uvedomili a po Aquamanovi prichádza ďalší vydarený film.

Najnovšie informácie dokonca hovoria, že sa môžeme poriadne tešiť aj na soundtrack! Americké duo Twenty One Pilots totižto so svojou skladbou zaznie v ďalšom superhrdinskom filme. Ich premiérou bola pieseň „Heathens„, ktorú v roku 2016 naspievali ku filmu Suicide Squad. Bohužiaľ, narozdiel od Suicide Squad, tentokrát sa nebude jednať o žiaden nový song…

Twenty One Pilots v Shazam!?

Používateľka Twitteru s menom @amber_amberson odfotila záverečné titulky, ktoré ukazujú skladby použité vo filme. Z fotky je jasne vidieť, že v Shazamovi započujeme skladbu „Legend“ z ich najnovšieho albumu Trench. Veľa fanúšikov na tejto sociálnej sieti tak začalo veriť, že aj DC Universe je súčasťou fanúšikovskej základne s názvom clique.

Každopádne, filmy od štúdia DC nie sú jedinými, v ktorých sme počuli speváka Tylera Josepha a jeho bubeníka Josha Duna. V hranej adaptácii Power Rangers z roku 2017 sa totižto objavila ich skladba „We Don’t Believe What’s On TV„. Stále je však veľká škoda, že si pre Shazama nepripravili úplne novú skladbu.

Totižto, pieseň „Heathens“ pre film Suicide Squad bola jedinou výplňou medzi ich albumami Blurryface (2015) a Trench (2018). Bez tejto skladby by sme sa tak dočkali iba trojročného ticha.

Aktuálne je úplne neznáme, kedy sa od nich dočkáme nejakej novej hudby. Čaká ich ďalšia veľká pauza, počas ktorej nebudú koncertovať, vydávať skladby a nebudú aktívni na sociálnych sieťach?

Každopádne, pokiaľ si ich chcete užiť v kinosále, film Shazam! premiéruje už 4. apríla 2019! Tak čo, vidíme sa v kine?

Zdroj: altpress.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -