Vtipné úprimné plagáty naložili všetkým novým Oscarovým nominantom! Zaslúžene?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Úprimné Oscarové plagáty 2019

Každý reagujeme na Oscarových nominantov rozlične. Najlepšia je však čistá úprimnosť a portál The Shiznit to vie už posledných pár rokov. Ako je už u nich zvykom, opäť nám ponúkli ich verzie oficiálnych plagátov na nominované Oscarové filmy s pravdivejšou úpravou. Servítku si teda pred ústa nebrali a filmy opísali naozaj veľmi vtipne.

Spomenuli takmer každú kontroverziu a príbeh, ktoré pri filmoch stáli. Niekedy len poukazovali na dôvod nominácie a ako moc sú niektorí akademici fascinovaní vecami, ktoré sú už dávno každému jasné. Chytili sa teda naozaj všetkého. Podotýkame len, že znalosť angličtiny je nutná.

Tohtoročné Oscary sú zatiaľ pomerne kontroverzné. Nie len, že nebudú mať moderátora, ale ešte k tomu tam nájdete nominované až tri filmy, ktoré sa dajú zabaliť do kategórie populárnych filmov. To je niečo, čo sme doteraz na týchto cenách moc nevideli a dokonca tomu chcela akadémia predísť vytvorením novej kategórie s názvom populárny film. Keďže sa však tieto projekty dokázali prebojovať do hlavnej kategórie samotné, je viac než možné, že túto novo-ohlásenú kategóriu nakoniec akademici predsa len zrušia.

Ako to teda celé bude prebiehať netušíme, zaujímavé však bude sledovať výbery akademikov, a najmä záujem divákov, ktorí rok čo rok Oscary vypínajú. Buď sa teda budeme pozerať na ceremóniu, ktorá Oscary znova spopularizuje, alebo ich ešte o niečo viac pochová. To budeme s napätím sledovať už 24. februára.

Čo hovoríte na úprimné plagáty k filmom? Súhlasíte s napísanými textami? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: theshiznit.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -