VIDEO: Emotívna vymazaná scéna z Avengers: Endgame s Tonyho dcérou

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ako už určite viete, film Avengers: Endgame mal veľké množstvo vymazaných scén, ktoré sa nedostali do kinoverzie. Väčšinu z nich sme mali možnosť dodatočne vidieť v bonusoch na Blu-ray verzii filmu, no aj tak to nebolo všetko. Až doteraz tu bola jedna scéna, ktorú sme síce nikdy nevideli, no počuli sme o nej rôzne príbehy.

Všetko to začalo obsadením herečky Katherine Langford zo seriálu 13 Reasons Why do neznámej úlohy ešte v októbri roku 2018. Neskôr sme zistili, že Langford mala pôvodne hrať dospelú verziu Morgan Stark, dcéru Tonyho Starka (Robert Downey Jr.) a Pepper Potts (Gwyneth Paltrow). Vo filme sme ju však nikde nezahliadli.

Avengers: Endgame
Zdroj: winteriscoming.net

Vymazaná scéna z Avengers: Endgame na Disney+

Herečka túto scénu síce natočila, no tá sa bohužiaľ nedostala do finálnej verzie filmu. To sa ale zmenilo so spustením streamovacej služby Disney+, kde túto vymazanú scénu nájdete. Presnejšie sa nachádza v bonusoch filmu Avengers: Endgame. V scéne vidíme víziu Tonyho Starka po tom, čo luskol prstami a vymazal Thanosa a jeho armádu z existencie.

Stretáva sa so svojou dospelou dcérou Morgan (Katherine Langford) na rovnakom mieste, ako sa Thanos po lusknutí stretol s malou Gamorou. Táto sekvencia mala slúžiť ako rozlúčková scéna s Iron Manom, no nakoniec bola odstránená, pretože filmu reálne nič nepridávala.

Režisér Joe Russo dokonca vysvetlil, že nie je dobré, ak má takýto veľký film koniec za koncom za koncom. Potom sa zdá, že ten film nikdy neskončí. Pokiaľ by mal príliš veľa koncových sekvencií za sebou, tak by to znižovalo hodnotu každej z nich. S jeho vyjadrením plne súhlasíme, pretože na podobný problém narazil aj film To Kapitola 2, ktorý stále dookola končil tak 15 minút.

Scéna sa však končí naozaj emotívnym spôsobom: Tony ešte pred svojim odchodom pošepká Morgan do ucha „I love you 3000„. Tento moment by sme veľmi radi zažili aj v kine, no určite by ho sprevádzali naše slzy.

Celú vymazanú scénu v peknej kvalite aj s komentárom od bratov Russovcov nájdete na Disney+. Čo na túto scénu hovoríte?

Zdroj: ew.com, polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -