FilmyOdporúčame

VIDEO: Emotívna vymazaná scéna z Avengers: Endgame s Tonyho dcérou

Ako už určite viete, film Avengers: Endgame mal veľké množstvo vymazaných scén, ktoré sa nedostali do kinoverzie. Väčšinu z nich sme mali možnosť dodatočne vidieť v bonusoch na Blu-ray verzii filmu, no aj tak to nebolo všetko. Až doteraz tu bola jedna scéna, ktorú sme síce nikdy nevideli, no počuli sme o nej rôzne príbehy.

Všetko to začalo obsadením herečky Katherine Langford zo seriálu 13 Reasons Why do neznámej úlohy ešte v októbri roku 2018. Neskôr sme zistili, že Langford mala pôvodne hrať dospelú verziu Morgan Stark, dcéru Tonyho Starka (Robert Downey Jr.) a Pepper Potts (Gwyneth Paltrow). Vo filme sme ju však nikde nezahliadli.

Avengers: Endgame

Zdroj: winteriscoming.net

Vymazaná scéna z Avengers: Endgame na Disney+

Herečka túto scénu síce natočila, no tá sa bohužiaľ nedostala do finálnej verzie filmu. To sa ale zmenilo so spustením streamovacej služby Disney+, kde túto vymazanú scénu nájdete. Presnejšie sa nachádza v bonusoch filmu Avengers: Endgame. V scéne vidíme víziu Tonyho Starka po tom, čo luskol prstami a vymazal Thanosa a jeho armádu z existencie.

Stretáva sa so svojou dospelou dcérou Morgan (Katherine Langford) na rovnakom mieste, ako sa Thanos po lusknutí stretol s malou Gamorou. Táto sekvencia mala slúžiť ako rozlúčková scéna s Iron Manom, no nakoniec bola odstránená, pretože filmu reálne nič nepridávala.

Režisér Joe Russo dokonca vysvetlil, že nie je dobré, ak má takýto veľký film koniec za koncom za koncom. Potom sa zdá, že ten film nikdy neskončí. Pokiaľ by mal príliš veľa koncových sekvencií za sebou, tak by to znižovalo hodnotu každej z nich. S jeho vyjadrením plne súhlasíme, pretože na podobný problém narazil aj film To Kapitola 2, ktorý stále dookola končil tak 15 minút.

Scéna sa však končí naozaj emotívnym spôsobom: Tony ešte pred svojim odchodom pošepká Morgan do ucha “I love you 3000“. Tento moment by sme veľmi radi zažili aj v kine, no určite by ho sprevádzali naše slzy.

Celú vymazanú scénu v peknej kvalite aj s komentárom od bratov Russovcov nájdete na Disney+. Čo na túto scénu hovoríte?

Zdroj: ew.com, polygon.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár