Nepoľavuje v kvalite. Netflix práve do ponuky pridal ďalší seriálový klenot

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Netflix do ponuky pridal chválený bojový seriál

Netflix nepoľavuje v silnom tempe pridávania noviniek a do knižnice pre Slovákov aktuálne zaradil ďalšiu atraktívnu novinku. Je ňou seriál Warrior, ktorý má povesť jedného z najlepších akčných seriálov súčasnosti. Na ČSFD Warrior v hodnoteniach používateľov až 85 %, Netflix ho do knižnice pridal v podobe všetkých troch sérií.

Warrior bol doposiaľ dostupný exkluzívne na HBO Max, vysielacie práva však odkúpil aj Netflix. Seriál naďalej zostáva aj v ponuke HBO Max, používatelia ho tu nájdu aj s českým dabingom. Netflix Warriora podľa očakávaní ponúka iba s českými titulkami. Streamovacia služba číslo jeden pri tituloch od tretích strán dabing spravidla nevyrába.

the warrior serial
Zdroj: TMDB

V centre akčného historického seriálu stojí bojovník Ah Sahm, ktorý prichádza do San Francisca v druhej polovici 19. storočia. Rýchlo tu naráža na diskrimináciu a vojnu gangov, do ktorej sa čoskoro zapletie. Ako zručný bojovník si Ah Sahm rýchlo buduje povesť obávaného protivníka a teší sa narastajúcemu postaveniu v podsvetí.

Bol nečakane zrušený

Warrior sa na HBO zatiaľ dočkal troch sérií, nedávno však fanúšikov sklamala správa o ukončení seriálu. Tvorcovia mali v úmysle s akčnou novinkou pokračovať aj ďalej, čomu zodpovedal aj záver poslednej série, kde si pripravili pôdu na ďalšie príbehy. Tých sa už diváci s vysokou pravdepodobnosťou nedočkajú.

Nádej na oživenie ale predsa len žije a predstavuje ju Netflix. Vzhľadom na kvality seriálu i masívnu základňu používateľov sa môže stať, že Warrior tu v diváckom záujme vystrelí natoľko, že streamovacia služba sa rozhodne pokračovať v jeho produkcii.

Warrior serial
TMDB

Podobný príbeh sa nedávno písal napríklad pri obľúbenej právnickej dráme Kravaťáci, ktorá skončila v roku 2019 svojou deviatou sériou. Netflix minulý rok získal vysielacie práve a seriál sa krátko po uvedení zaradil medzi absolútnych diváckych favoritov. Záujem o Kravaťákov nakoniec bol tak enormný, že streamovacia služba sa rozhodla obnoviť ho na ďalšiu sériu. Podobný scenár pripúšťa aj tvorca Warriora Jonathan Tropper. Ten poďakoval Netflixu za príležitosť predstaviť seriál masívnej diváckej základni a verí, že pre Warriora nepôjde o koniec cesty.

Zaujímavosťou je, že Warrior už jedno vzkriesenie zažil. Seriál totiž spočiatku nevysielalo HBO, ale skupina Cinemax, ktorá však v roku 2020 prestala natáčať vlastnú tvorbu. Za obeť vtedy padol aj akčný historický seriál, po ktorom neskôr siahlo HBO. Pod jeho hlavičkou Warrior k divákom dorazil s novými epizódami v júni tohto roka a opäť sa tešil vysokým hodnoteniam.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -