Vráti sa Hugh Jackman do role Wolverina po odkúpení štúdiom Disney? Sebastian Stan sa s ním rozprával!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Je možné, že by Hugh Jackman predsa len nedal jeho drápom zbohom ako Wolverine?

Nemohla sa táto dohoda urobiť pred 10 rokmi? Nemuseli by sme vkuse písať takéto články. No tak, kto by nehchcel vidieť Wolverina so všetkými Avengers? To je predstava, o ktorej nesnívajú len všetci fanúšikovia, ale aj samotní predstavitelia všetkých filmových superhrdinov. No a práve samotný Zimný Vojak, Sebastian Stan sa nedávno porozprával s Hughom Jackmanom, Wolverinom.

“Nedávno som sedel vedľa Hugha Jackmana. Nevedel som ako sa spýtať, aby to neznelo trápne ako: „Či sa čoskoro uvidíme?“ Povedal mi teda o tom pár vecí a tu radšej skončím. Nechcem sa dostať kvôli tomuto do problémov. Spýtal som sa ho hlavne preto, lebo som neustále rozmýšľal nad tým, či bol Logan jeho poslednou Wolverine záležitosťou, no a on mi povedal, že o tom stále premýšľa a že to má stále na pamäti. Takže neviem, uvidíme.“

Myslíme, že je úplne jasné, že teraz sa môže konečne Jackmanov sen poprvýkrát stať skutočnosťou. Aj on si však uvedomuje, že už je pravdpeodobne neskoro. Aspoň tak teda doteraz rozprával všade kde mohol. „Veľmi chcem túto postavu vidieť so všetkými Marvel hrdinami, no pre mňa už táto loď pravdepodobne odplávala“ povedal Jackman pred pár mesiacmi. Fakt, že ale nad tým stále uvažuje však môže značiť dobré veci. Nás by predovšetkým zaujímalo, ako by to s Jackmanovou tvárou ako MCU Wolverina vlastne fungovalo. To je pravdepodobne asi najťažšia a najdôležitejšia otázka, ako chcú X-Menov a Avengers spojiť? Bude to reštartom, bude to rôznymi dimenziami? Ako to bude fungovať? Bohužiaľ táto odpoveď zatiaľ stále neprichádza. A kým nezistíme túto odpoveď, len ťažko môžme špekulovať nad účasťami rôznych hercov.

Hugh Jackman ako Wolverine vo filme Logan; Zdroj: baltana.com

Chceli by ste Hugha Jackmana vidieť ako Wolverina v MCU? Ako si myslíte, že toto spojenie medzi X-Menmi a Avengers prebehne? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -