Nový trailer k anime Resident Evil: Infinite Darkness ťa zavedie do Bieleho domu, ktorý pohltila temnota

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Počas včerajšej online udalosti Resident Evil Showcase sa japonské vývojárske štúdio Capcom podelilo s divákmi o nový trailer k vysoko očakávanému anime Resident Evil: Infinite Darkness. Túto temnú a kvalitne vyzerajúcu novinku uvidíš na Netflixe už v júli 2021.

Trailer k seriálu Resident Evil: Infinite Darkness:

Najnovšia krátka upútavka nadväzuje na príbeh Claire, ktorá sa v minulom traileri zaoberala skúmaním záhadného a veľmi znepokojivého domu. Tentokrát sa však spoločne s Leonom ocitá v Bielom dome, kde pomáhajú eskortovať do bezpečia prezidenta Grahama.

Resident Evil: Infinite Darkness sa odohráva iba dva roky po udalostiach hry Resident Evil 4, kde bol federálny agent Leon Scott Kennedy samotným prezidentom požiadaný, aby zachránil jeho dcéru Ashley. Leon je následne na to pozvaný do Bieleho domu a snaží sa prešetriť únik utajených prezidentských spisov. No zrazu všetky svetla zhasnú a na rad prichádza panika sprevádzaná mrazivou temnotou, ktorá so sebou prináša dostatok krvilačných zombies.

Resident Evil: Infinite Darkness trailer
Zdroj: theclick.gg

Netflix pripravuje aj hraný seriál

Koncom augusta sme sa dozvedeli, že streamovacia služba pracuje na hranom seriáli, ktorý sa zameria na rodinu Alberta Weskera, hlavného antagonistu celej zombie série. Jeho plánovaný dátum vydania síce nepoznáme, no tešiť sa môžeme na osem epizód s hodinovou minutážou. Všetky podstatné informácie o seriáli nájdete zhrnuté v tomto článku.

Netflix teda pripravuje aj hraný seriál, no čaká nás toho omnoho viac. Oznámený bol aj reboot filmovej série, ktorý vraj prinesie vernejšie držanie sa videohernej predlohy. V hraných filmoch by sa mali objaviť ikonické postavy ako Claire Redfield, jej brat Chris Redfield, Leon Kennedy, Albert Wesker a v neposlednom rade Jill Valentine v hlavnej úlohe.

Fanúšikovia sa na nové filmy veľmi tešia, keďže nekonečná séria s Millou Jovovich bola katastrofálna. Viac o reboote filmovej série nájdete na tomto odkaze. V neposlednom rade tu máme hru Resident Evil Village, ktorá sa už budúci mesiac dostaví na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a osobné počítače.

Páčil sa ti nový trailer k anime seriálu Resident Evil: Infinite Darkness, ktorý uvidíš na Netflixe už s príchodom leta? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -