Zbohom, Kingsmani. Ich režisér nasadil Henry Cavilla, Dua Lipu a elitu Hollywoodu v špionážnej komédii

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Rysuje sa nový hit s Henry Cavillom a top menami Hollywoodu?

Režisér Matthew Vaughn patrí medzi špičku v tvorbe akčných komédií. Hovoria za neho samotné filmy Kingsman: Tajná služba a jeho pokračovania Kick-Ass či X-Men: Prvá trieda. Vo všetkých filmoch kombinuje pre neho typický humor s netradičnými, no vizuálne príťažlivými akčnými scénami. Inak to nebude ani v jeho najbližšom filme Argylle, o čom nás presviedča jeho oficiálny trailer.

O scenár sa postaral Jason Fuchs (Wonder Woman), pričom vychádzal z rovnomennej knihy od autorky Elly Conway. Zaujímavé je, že pre autorku ide ešte len o debutovú knihu. Tá dokonca ešte ani nevyšla a už podľa nej natočili film.

Trailer na film Argylle sľubuje netradičnú špionážnu komédiu

Nové zábery nám ukazujú mnoho výbuchov, strieľania a… mačky? Áno, tá dominuje celému traileru. Film sa točí okolo fiktívnej verzie spomínanej autorky knihy, podľa ktorej je natočený snímok. Elly Conway (Bryce Dallas Howard) je vo filme úspešná, aj keď hanblivá autorka kníh o špiónoch. Málokedy vychádza z domu, no už keď to urobí, stane sa niečo hrozné.

Vonkajšie sily a okolnosti ju vtiahnu do sveta špiónov a zločineckých syndikátov. Zistí, že jej knihy sú až príliš presným opisom toho, čo sa deje v tomto „podsvetí“, a tak sa stane terčom. Ju aj jej kocúra Alfieho našťastie zachráni pred unesením/zabitím Aiden (Sam Rockwell), čo môžeme vidieť aj na záberoch z traileru. Elly sa ocitne vo svete, kde nikto a nič nie je tým, ako sa na prvý pohľad zdá.

Argylle plagát
Zdroj: instagram.com/@argyllemovie

Film bude plný skvelých hereckých (aj hudobných) hviezd. V ďalších úlohách si totiž zahrajú Henry Cavill (Argylle), Dua Lipa, John Cena, Bryan Cranston, Catherine O’Hara, Ariana DeBose, Rob Delaney, Sofia Boutella aj Samuel L. Jackson. Najnovší špionážny film Matthewa Vaughna priletí do našich kín 1. februára 2024. O niečo neskôr potom vyjde na streamovacej platforme Apple TV+.

Nový špionážny film na štýl Kingsmanov so skvelým obsadením? My sa už nevieme dočkať, a čo vy? 

Zdroje: hollywoodreporter.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -