V týchto úlohách sme ich nečakali! 8 hereckých hviezd, ktoré si zahrali úplne atypické postavy

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Atypické postavy hereckých hviezd

Diváci si už zvykli na to, že isté herecké hviezdy hrajú v mnohých filmoch podobné postavy. Napríklad Tom Cruise je buď cool agent alebo cool pilot. Tie najväčšie hollywoodske hviezdy však obľubujú rôzne výzvy. Preto ich sem tam vidíme vo filmoch, v ktorých by sme ich nečakali. Napriek tomu sa nám však táto ich zmena môže skutočne páčiť. Preto vám dnes ukážeme najviac atypické postavy hereckých hviezd, ktoré si diváci môžu veľmi obľúbiť. Takto ste Kate Winslet či Brendana Frasera ešte nevideli.

1. Helen Mirren si zahrá superhrdinku

atypické postavy hereckých hviezd
Zdroj: adme.media

Oscarová herečka Helen Mirren, známa aj zo série Rýchlo a Zbesilo, si vôbec po prvýkrát zahrá postavu so superschopnosťami. O tejto postave obľúbená herečka povedala, že si v každej situácii myslí, že má stopercentnú pravdu. Taktiež ale dodala, že to si vlastne myslia všetci darebáci. Každopádne, v pokračovaní kinohitu Shazam! ju uvidíme 16. marca 2023.

2. Brendan Fraser si zahral 272-kilového chlapa

atypické postavy hereckých hviezd
Zdroj: adme.media

Film The Whale alebo Veľryba sleduje príbeh morbídne obézneho muža, ktorý sa snaží nadviazať kontakt so svojou 17-ročnou dcérou. Hlavnú úlohu si v tejto dráme zahral Brendan Fraser. Ten kedysi patril medzi hollywoodsku špičku. Hlavne po jeho vydarenom výkone v sérii Múmia. Lenže problémy v súkromnom živote takmer ukončili jeho veľmi sľubnú kariéru. Po niekoľkoročnej odmlke sa vracia na plátna kín. A zdá sa, že to bol vydarený návrat.

3. Chris Pratt prepožičia svoj hlas legendárnemu Super Mariovi

atypické postavy hereckých hviezd
Zdroj: adme.media

Chris Pratt je známy hlavne ako akčný hrdina, ale tentokrát ho budeme počuť vo filme Super Mario Bros. Okrem neho si v originálnom znení vypočujeme aj Anyu Taylor-Joy, Jacka Blacka či Setha Rogena. Tento animák si v kinách budete môcť pozrieť 23. marca 2023.

4. Z Gal Gadot sa stane Kleopatra

Gal Gadot
Zdroj: adme.media

Slávna izraelská herečka sa dokonca priznala, že videla všetky filmy o legendárnej Kleopatre. Taktiež ju potešila správa od tvorcov filmu, ktorí sa nezamerajú na krásu slávnej kráľovnej, ale na jej strategický um. Určite bude zaujímavé vidieť, ako sa Kleopatra snaží prežiť vo svete ovládaným mužmi. Oficiálny dátum premiéry zatiaľ nie je známy.

5. Anya Taylor-Joy si zahrá v spin-offe filmu Mad Max: Zbesilá jazda

Anya Taylor-Joy
Zdroj: adme.media

Film Mad Max: Zbesilá jazda sa stal jasným kinohitom, ktorý tiež získal až 14 nominácií na Oscara. A veľkú zásluhu má na tom aj herečka Charlize Theron, ktorá majstrovsky stvárnila postavu menom Furiosa. Práve o nej bude spin-off tohto filmu. Hlavnú postavu si zahrá Anya Taylor-Joy a tým pádom sa pozrieme na minulosť tejto postavy. Režisér George Miller vraj kontaktoval 26-ročnú herečku hneď potom, ako ju videl vo filme Posledná noc v Soho.

6. Billa Skarsgårda uvidíme v novej adaptácii filmu Vrana

The Crown
Zdroj: adme.media

Herec, ktorý sa preslávil stvárnením Pennywisea v horore To, sa tentokrát zameral na ďalšiu klasiku. Pôjde o remake pôvodného filmu Vrana, v ktorom si zahral syn Brucea Leeho, Brandon. Ten počas nakrúcania nešťastne zomrel. Tvorcovia nám sľubujú ešte temnejší príbeh a po Billovom angažovaní tomu skutočne veríme.

7. Melissu McCarthy uvidíme ako legendárnu Ursulu

Melissa McCarthy
Zdroj: adme.media

Hraný film Malá morská panna od Walta Disneyho budí istú dávku kontroverzie. A to hlavne vďaka obsadeniu afroamerickej herečky do úlohy Ariel. Diváci sa však už teraz tešia na Melissu McCarthy, ktorá si zahrá legendárnu Ursulu. Divákom sa toto rozhodnutie štúdia nesmierne páčilo. Na film si ale ešte počkáme. Uvidíme ho až v roku 2023.

8. Kate Winslet vo filme Avatar: Cesta vody

Avatar: Cesta vody
Zdroj: adme.media

Kate Winslet prisahala, že si už nikdy nezahrá vo filme Jamesa Camerona. No po neskutočnom úspechu oscarového trháku Titanic zrejme zmenila názor. V pokračovaní najúspešnejšieho filmu všetkých čias si zahrá jednu z kľúčových postáv: Je silná. Je to skutočná bojovníčka. Nezľakne sa žiadneho nebezpečenstva a to aj napriek tomu, že je tehotná,“ opisuje svoju postavu britská herečka. Dátum premiéry sa niekoľkokrát zmenil, no v súčasnosti to už snáď nehrozí. Jedno z najočakávanejších pokračovaní v histórii kinematografie uvidíme 15. decembra 2022.

Zdroj: adme.media

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -