Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

The Mandalorian, prvý hraný seriál zo sveta Star Wars, je v Amerike neuveriteľným hitom. Podľa najnovších informácií je dokonca žiadanejším, než seriály Game of Thrones alebo Stranger Things. V Európe je o ňom počuť trochu menej, keďže tu služba Disney+ zatiaľ nie je oficiálne dostupná.

Najväčším miláčikom celého seriálu je 50 ročné dieťa, ktorého meno zatiaľ nepoznáme. Fanúšikovia ho teda nazvali Baby Yoda, keďže ide o rovnaký druh. Jeho oficiálne meno je zatiaľ The Child, no to má od jeho rozkošnosti priveľmi ďaleko. Malý zelený tvor je už niekoľko týždňov hitom internetu a vyzerá to tak, že si to začalo uvedomovať aj štúdio Disney.

Baby Yoda
Zdroj: wired.com

Baby Yoda bude hitom týchto Vianoc

Vianoce sa predsa blížia a štúdio potrebuje nakŕmiť svoju peňaženku. Práve preto sa rozhodli Baby Yodu potlačiť na najrôznejší merchandise, čomu sa my určite nestránime. Tričká, šálky, tote tašky, kryty na mobil či plastové poháre. To všetko už dnes nájdete s potlačou najroztomilejšieho mimozemšťana v galaxii.

Aktuálne tento merch nájdete na stránkach ShopDisney či Amazon, odkiaľ sa dá objednávať aj na Slovensko. Dostupný je aj na stránkach BoxLunch, Hot Topic a onedlho aj v americkom reťazci Target. Ide o oficiálny merch od Disney, keďže si na nepravé a skopírované veci dávajú veľký pozor. Dizajny od fanúšikov však nájdete na Redbubble.

Baby Yoda
Zdroj: comicbook.com

Jeden čas dokonca neboli v aplikáciách dostupné ani gify, keďže Disney robilo problémy s právami. Vedúci seriálu Jon Favreau a Dave Filoni prezradili, že Baby Yodu naschvál vynechali zo všetkých propagačných materiálov a reklám, aby jeho výskyt v seriáli utajili až do poslednej chvíle.

Veríme teda, že si mnoho fanúšikov ságy Star Wars nájde pod stromčekom nejaké to tričko alebo dokonca aj plyšáka. Ďalšia epizóda seriálu The Mandalorian vychádza už dnes, 29. novembra. Film Star Wars: Vzostup Skywalkera si neskôr pozrieme 19. decembra.

Tak čo, aj vy ste sa zamilovali do tohto malého špunta? Milovať Baby Yodu, ty musíš.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -