Batman prichádza do hry Fortnite a mení Tilted Town na Gotham City

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Avengers: Endgame, John Wick či Stranger Things – Toto je niekoľko filmových a seriálových eventov, ktoré prebehli v hre Fortnite. Vývojárske štúdio Epic Games sa však nehodlá zastaviť a najnovšie prekvapenie si pre nás pripravili včera (21. septembra) počas oficiálneho neoficiálneho Batman dňa.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Najnovší crossover event totiž patrí práve Batmanovi, ktorý zmenil mestečko Tilted Town na temné Gotham City. S ním prichádza aj takzvaný „Caped Crusader Pack„, ktorý prináša kozmetické zmeny a zbrane dostupné do 6. októbra. Batman sa teda v hre Fortnite zdrží dva týždne a veríme, že Epic Games potom zas vymyslí nejakú úžasnú spoluprácu. Na čo všetko sa teda môžeme tešiť?

Batman prichádza do hry Fortnite

V Item Shope nájdete komiksový kostým Catwoman, zatiaľ čo Caped Crusader Pack môžete získať z in-game obchodu. Čakajú na vás aj rôzne bezplatné odmeny a výzvy, ktoré budú dostupné do 1. októbra. Jednou z týchto odmien je napríklad Catwing Glider.

Pre temného rytiera sú dostupné hneď dva kostýmy – jeden tradičný šedo-modrý/čierny a druhý sa podobá na Batmana od režiséra Christophera Nolana, ktorého si zahral Christian Bale. Súčasťou Caped Crusader Pack sú okrem kostýmov aj plášte, pickaxe a glider. Dvoma novými zbraňami sú Grapnel Gun a Explozívny Batarang.

Grapnel Gun na 10 výstrelov sa dokáže zachytiť na akýkoľvek solídny predmet. Pri jeho použití sa vám otvorí plášť, ktorý slúži ako glider. Druhou zbraňou je explozívny Batarang, ktorý spôsobuje poškodenie 50 pre ostatných hráčov a 100 pre enviroment. Pokiaľ ho hodíte na solídny predmet, tak sa z neho stane proximity mína.

Nový event bol spustený už včera, kedy Batman oslavoval 80. výročie vôbec prvého objavenia sa v komikse Detective Comics #27, ktorý vyšiel v máji roku 1939.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tak čo, už ste si vyskúšali novú aktualizáciu v hre Fortnite? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -