Druhý trailer na Birds of Prey nás láka na šialenú babskú jazdu s Harley Quinn

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prvý komiksový zážitok roku 2020 v kinách bude film Birds of Prey, v našich končinách známy ako Vtáky noci a fantastický prerod jednej Harley Quinn. Nie, nerobíme si srandu, naozaj tak znie oficiálny slovenský preklad názvu. Každopádne, štúdiá DC a Warner Bros. sa s nami podelili o druhý oficiálny trailer, ktorý nás opäť láka na šialenú babskú jazdu na čele s Harley Quinn.

Vlastne by sme sa vôbec nečudovali, pokiaľ by sa film volal Harley Quinn: The Movie. Nevadí, aspoň sa budeme môcť dve hodiny pozerať na krásnu Margot Robbie v hlavnej úlohe. Ďalším pozitívom je herec Ewan McGregor, ktorý stvárni zloducha Black Mask, tentokrát už naozaj aj s ikonickou čiernou maskou.

Druhý trailer na Birds of Prey

Bude táto snímka prepadákom? Vôbec nie. Tešiť sa môžeme na kopu humoru, šialenej akcie a krvavého (možno aj sexy) hodnotenia R. Harley Quinn (Margot Robbie) sa totižto rozišla s Jokerom a s rozchodom sa vyrovnáva po svojom. Znepriatelí si tak mysteriózneho zločinca Black Mask (Ewan McGregor), proti ktorému sa postaví so svojou partiou dievčat.

Tú tvoria Black Canary (Jurnee Smollett-Bell), Huntress (Mary Elizabeth Winstead), Cassandra Cain (Ella Jay Basco) a Renee Montoya (Rosie Perez). Nedávne informácie zas potvrdili, že herec Jared Leto sa ako Joker v tomto filme neukáže. Vyzerá to tak, že sa s ním okrem Harley rozišli aj štúdiá Warner Bros. a DC…

Podobne ako pri Suicide Squad z roku 2016, aj Birds of Prey dostanú soundtrack v podobe celého albumu. Tešiť sa môžeme na ženské speváčky ako Megan Thee Stallion, Normani, Doja Cat, Saweetie či populárna Halsey. Réžiu má starosti čínska režisérka Cathy Yan, ktorá pracuje zo scenáru od Christiny Hodson.

Premiéru filmu je naplánovaná na 6. február 2020. Tak čo, vidíme sa v kine?

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -