Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Filmy ako Aquaman (2018) a Shazam! (2019) nám dali nádej, že budúcnosť filmového sveta DCEU ešte nie je stratená. Všetci si predsa dobre pamätáme na prešľapy vrátane Suicide Squad (2016) a Justice League (2017), ktoré by sme radšej nikdy nevideli. No a potom je tu pomerne vydarená Wonder Woman (2017), ktorá definovala žáner ženského superhrdinského filmu.

Práve preto sa už budúci rok dočkáme pokračovania, ktoré nesie názov Wonder Woman 1984. Ako naznačuje už názov samotný, z prvej svetovej vojny sa presunieme do 80. rokov. Okrem krásnej Gal Gadot sa vráti aj herec Chris Pine a novými tvárami budú Pedro Pascal (The Mandalorian) a Kristen Wiig (Ghostbusters).

Film Wonder Woman 1984 prišiel s prvým trailerom

Od 5. do 8. decembra sa v brazílskom São Paulo odohrávala akcia 2019 Comic Con Experience. Na ňom samozrejme nemohli chýbať ani štúdiá Warner Bros. a DC, ktoré priniesli prvý trailer na film Wonder Woman 1984. A musíme uznať, naozaj sa máme na čo tešiť. Prvá ukážka má úžasný nádych 80. rokov, ktorý sme takto naposledy verili len seriálu Stranger Things.

Vidíme v nej aj herca Pedra Pascala ako zloducha Maxwella Lorda. Táto postava dáva logiku, nakoľko sa vo filme objaví aj Steve (Chris Pine). Ten však udalosti prvého filmu neprežil, takže ako môže byť v pokračovaní? Maxwell Lord podľa slov fanúšikov využije svoje schopnosti a tohto mladého vojaka privedie späť k životu. Teda, možno nie tak úplne, no to už sa nechajte prekvapiť.

Ďalším záporným hrdinom vo filme bude herečka Kristen Wiig, ktorá stvárni postavu Cheetah. Tú poznáme z komiksov ako úhlavnú nepriateľku Wonder Woman. Vôbec po prvýkrát sa objavila ešte v roku 1943 v komikse Wonder Woman #6. Réžiu má opäť na starosti Patty Jenkins, ktorá si veľmi dobre rozumie s herečkou Gal Gadot.

Film Wonder Woman 1984 uvidíme v kinách už 4. júna 2020. Ako sa vám páči prvý trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -