10 rokov čakania končí. Vieme, kedy dorazí trailer na nové GTA VI, neuveríte teóriám fanúšikov

Nenechajte si ujsť

Dátum traileru na GTA VI je tu

Konečne je to tu. Špekuláciám, uniknutým dátumom a zaručeným informáciám o novom GTA VI je konečne aspoň na chvíľu koniec. Spoločnosť Rockstar totiž potvrdila dátum vydania vôbec prvého traileru na horúco očakávaný nový diel série Grand Theft Auto. Pôvodne sa predpokladalo, že trailer GTA by mohol doraziť 7. decembra počas prestížnej hernej udalosti Game Awards, nakoniec však vývojári prekvapili a upútavka príde o niečo skôr.

10 rokov sme čakali

Konkrétne to bude v utorok 5. decembra o 15.00 nášho času. Rockstar dátum potvrdil na sociálnych sieťach, kde sa presný dátum a čas premiéry nachádza na plagáte s palmami a trojicou letiacich vtákov. Na prvý pohľad nejde o nič špeciálne, opäť sa však dokazuje, ako vynaliezaví dokážu fanúšikovia Rockstaru byť.

Podľa IGN totiž fóra okamžite zaplavili špekulácie o tom, že trojica letiacich vtákov má hlbší význam. Nedočkaví hráči sa v tomto prípade zamerali predovšetkým na ich počet.

Traja vtáci môžu znamenať odkaz na ikonickú pesničku Boba Marleyho Three Little Birds, čo by mohlo znamenať sprievodnú pieseň v traileri. Podľa iných hlavnou piesňou v upútavke naopak bude Free Birds od skupiny Lynyrd Skynyrd.

Ešte to len začne

Fanúšikovia na Reddite zasa prichádzajú s teóriou, že tri vtáky na plagáte znamenajú tri hrateľné postavy v hre. Opomenuté nezostali ani palmy, keďže štyri palmy predstavujú štyri hlavné oblasti herného sveta, ktorí hra ponúkne. Niektorí to v komentároch myslia úplne vážne, iní si z nekonečných teórií otvorene uťahujú.

S najväčšou pravdepodobnosťou je plagát jednoducho iba plagát bez žiadneho skrytého významu. Alebo žeby predsa? Všetko dôležité sa dozvieme v utorok o 15.00. Krátko na to internet vybuchne tými pravými teóriami a špekuláciami, ktoré nebudú mať konca.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -