Už čoskoro sa vrátime na Rokfort. Pripravte si vreckovky, podľa novej ukážky to bude dojemné

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Na ďalší rok si milovníci Harryho Pottera prídu na svoje. Okrem toho, že v apríli vyjde ďalšia časť série Fantastické zvery, hneď v prvý deň roka 2022 dostaneme ešte špeciálny televízny program. V ňom sa 20 rokov od vydania prvého Harry Potter filmu stretnú pôvodní herci. Pre tento program, nazývaný Harry Potter 20. výročie: Návrat na Rokfort, vyšiel aj oficiálny trailer.

Pre Warner Bros. a HBO Max je toto už druhý reunion za posledné obdobie, keďže nie tak dávno sme dostali špeciálnu epizódu Priatelia: Zase spolu, v ktorej sa po zhruba 15 rokoch od ukončenia sitkomu opäť stretli všetci šiesti hlavní predstavitelia. O chvíľu dostaneme niečo podobné s hercami z Harry Potter filmov, pre ktorých to od posledného filmu bude už zhruba desať rokov.

Oficiálny trailer k Harry Potter 20. výročie: Návrat na Rokfort

Pred dvadsiatimi rokmi vyšiel film podľa rovnomennej prvej časti slávnej knižnej série. A zmenil mnohým ľudom život. Príbehy Harryho Pottera ovplyvnili mnoho ľudí a pomohli im prežiť skvelé obdobia života. A je jedno, či už to teda bolo vďaka knihám, filmom alebo obom. Filmoví herci s touto sériou taktiež vyrástli a vďaka nej sa stali celosvetovo slávni a obľúbení.

V novom traileri vidíme, že to pre týchto hercov bude naozaj emotívne stretnutie. Mnohí z nich sa nevideli od nakrúcania a určite nie všetci naraz. Podľa záberov to vyzerá, že sa dokonca stretnú vo Veľkej sieni počas zimného bálu, čo sa dosť hodí do povianočného obdobia, v ktorom špeciál vyjde. A atmosféru dotvoria aj milé slová hercov, pre ktorých toto obdobie v živote veľa znamenalo.

Oficiálny trailer Harry Potter 20th Anniversary
Zdroj: trendgrnd.com

Minimálne na obrazovke teda uvidíme slzy pri spomínaní na minulosť. V špeciáli sa ale neukážu len herci z prvého filmu Harry Potter a Kameň mudrcov. Uvidíme týchto: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, Ralph Fiennes, Jason Isaacs, Gary Oldman, Tom Felton, James Phelps, Oliver Phelps, Mark Williams, Bonnie Wright, Alfred Enoch, Ian Hart, Toby Jones, Matthew Lewis a Evanna Lynch.

Ukážu sa tiež aj producent David Heyman a filmoví tvorcovia Chris Columbus, Alfonso Cuarón, Mike Newell a David Yates, ktorí filmy aj režírovali. Pomedzi rozhovory s vyššie spomínanými by sme mali dostať aj nejaké vstupy od samotnej tvorkyne Harryho Pottera, J.K. Rowling. Nuž, čo dodať, treba sa už len pripraviť na emotívneho 1. januára 2022, kedy špeciál vyjde na HBO Max.

Ste fanúšikom alebo fanúšičkou filmov o Harrym Potterovi? Pozriete si toto stretnutie po 20 rokoch od prvého filmu?

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -