Streamovacia platforma HBO prezradila, aké filmy sa v blízkej budúcnosti chystá pridať do zoznamu. Nájde sa v nich váš favorit?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nové filmy na HBO GO

Pred pár dňami nás spoločnosť HBO informovala, ktoré nové filmy sa rozhodla zaradiť do svojho zoznamu na streamovacej platforme HBO GO. Na svojom instagrame zverejnili fotky šiestich filmov aj s dátumami premiér na danej platforme. Filmy sú naozaj rozmanité a snáď každý si tam nájde niečo pre seba.

Streamovacia platforma HBO GO je asi najväčším konkurentom Netflixu, aj keď je omnoho mladšia. Obe platformy ponúkajú rozmanité filmy a seriály a samozrejme, čo nájdete na jednej zvyčajne nenájdete na druhej a naopak. Je na zvážení každého jednotlivca, či si vyberie z týchto (a mnohých ďalších, ako napríklad Hulu, Amazon Prime Video, Youtube Premium,…) svojho obľúbenca, alebo investuje do všetkých možných platforiem a bude sledovať filmy a seriály neobmedzene.

Vtáky noci – 15. augusta

trailer na film Birds of Prey
Zdroj: screenrant.com

Príbeh o záporáčke Harley Quinn po tom, ako sa rozíde s Jokerom. Pridá sa k superhrdinom menami Black Canary, Huntress a Renee Montoya. Spoločne sa pokúsia zachrániť mladé dievča z rúk zlomyseľného kriminálnika.

CSFD.cz – 57%
IMDb.com – 6,1/10
Rotten Tomatoes – 78%

Harriet – 18. júla

HBO filmy Harriet
Zdroj: auburnpub.com

Nezvyčajný príbeh o Harriet Tubman a jej úteku z otročenia a jej transformácia v jednu z najväčších amerických hrdiniek. Jej odvaha, dômyselnosť a vytrvalosť oslobodili stovky otrokov a zmenili tok histórie.

CSFD.cz – 51%
IMDb.com – 6,5/10
Rotten Tomatoes – 73%

Neviditeľný – 19. septembra

Neviditeľný
Zdroj: mediastinger.com

Keď si Ceciliin násilný ex vezme svoj život, nechá jej celý svoj majetok. Ona však neverí, že je naozaj mŕtvy. Cecilia je zároveň sledovaná a strašená niekým, koho nikto nemôže vidieť.

CSFD.cz – 72%
IMDb.com – 7,1/10
Rotten Tomatoes – 91%

Králiček Jojo – 1. augusta

HBO filmy Jojo Rabbit
Zdroj: cinemaview.sk

Príbeh o mladom chlapcovi, ktorý bol súčasťou Hitlerovej armády. V jeden deň však chlapec zistí, že jeho mama schováva v ich dome židovské dievča.

CSFD.cz – 79%
IMDb.com – 7,9/10
Rotten Tomatoes – 80%

Just Mercy – 26. septembra

Just Mercy filmy o rasizme
Zdroj: newsday.com

Mladý a začínajúci právnik Bryan Stevenson sa snaží oslobodiť neprávom odsúdených. Film ukazuje americký súdny systém, často založený na rasizme, v tom najčistejšom svetle.

CSFD.cz – 74%
IMDb.com – 7,6/10
Rotten Tomatoes – 83%

Bitka o Midway – už dostupný

Bitka u Midway
Zdroj: hdqwalls.com

Príbeh o bitke o Midway, ktorú rozpráva náčelník námorníkov, ktorý ju zažil.

CSFD.cz – 67%
IMDb.com – 6,7/10
Rotten Tomatoes – 42%

Na ktorý z týchto filmov sa tešíte najviac? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: instagram.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -