Hororová multiplayerovka Dead By Daylight príde na konzoly novej generácie s obrovským vizuálnym vylepšením

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Po štyroch rokoch aktualizácií sa hororovka Dead By Daylight dočká tej najväčšej zmeny v histórii svojej existencie. Fanúšikovia hry sa môžu začať tešiť, pretože na konzoly novej generácie dorazí úplne v novom prevedení.

Momentálne obsahuje táto multiplayerovka až 26 DLC balíkov a vývojár Behavior Interactive sa o svoj klenot dôkladne stará. Predsa len, Dead By Daylight je jedna z mála hier, ktorá si dokázala udržať úroveň a čoskoro sa už opäť budeme skrývať pred kultovými zápornými postavami ako sú Michael Myers alebo Freddy Krueger.

Hororovka Dead By Daylight už čoskoro prezlečie kabát

Podľa oficiálnej tlačovej správy od vývojárskej spoločnosti Behavior Interactive bude hra vydaná súbežne s konzolami novej generácie a zahráme si ju pri 60 FPS a v 4K rozlíšení.

Menšiu výhodu dostanú hráči, ktorí už kópiu hry vlastnia, a ak si zakúpia konzolu novej generácie, celý ponúknutý obsah dostanú automaticky zadarmo.

Hororovka Dead By Daylight
Zdroj: microsoft.com

Podpora cross-playu medzi rôznymi platformami

Niektoré vizuálne zmeny sa k hráčom dostanú oveľa skôr a už budúci týždeň niektorí z nich nahliadnu do nového obsahu – skrinky, generátory a dve mapy s úplne novým vzhľadom.

Okrem toho bolo oznámené, že Dead By Daylight podporuje cross-play medzi platformami. To platí napríklad pre majiteľov platforiem Google Stadia, Steam alebo Nintendo Switch, ktorí si budú môcť zahrať proti sebe. Hlavný vývojár Mathieu Côté to zhrnul veľmi stručne a výstižne:

„Hru, ktorú veľmi dobre poznáte a ktorú milujete, kráča do svetlej budúcnosti. Je to veľmi ambiciózny projekt a sme pripravení.“

Multiplayerovka Dead By Daylight bola svojho času najstreamovanejšou hrou na Twitchi a je naozaj skvelé vidieť, akú podporu od vývojárov dostáva po tak dlhej dobe. Už len dúfať, že sa nič nepokazí a finálny vzhľad bude vyzerať tak dobre ako v priloženom videu vyššie.

Stane sa podľa vás hororovka Dead By Daylight opäť jednou z najhranejších multiplayeroviek súčasnosti? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -