Hra Mafia: Definitive Edition je nakoniec odložená, čoskoro sa však dočkáme prvej gameplay ukážky

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Najčítanejšie za 7 dní

Hra Mafia: Definitive Edition odložená, vyjde v septembri

Množstvo hráčov si už určite vybavovalo na 27. augusta voľno v práci, aby sa mohli vrhnúť na Mafia: Definitive Edition. Budeme ich však musieť sklamať. Hra, ktorá nás mala vrátiť do detských čias, bola nakoniec odložená. Nemusíte ale príliš zúfať, ide len o mesačnú záležitosť. Titul po novom vyjde 25. septembra 2020.

Túto smutnú správu oznámili samotní autori na svojom oficiálnom webe s tým, že za to môže koronavírus (túto výhovorku budeme počúvať ešte niekoľko rokov) a oni nám chcú priniesť hru v perfektnom stave. V roku 2016 sme tu však žiadnu pandémiu nemali a taká Mafia 3 aj napriek tomu vyšla v zúboženom stave.

Mafia: Definitive Edition
Zdroj: youtube.com

Neostáva nám ale nič iné, než veriť, že sa tím v Hangar 13 poučil zo svojich chýb. Koniec koncov, na odklad sa treba pozerať pozitívne. Hra aspoň nebude ušitá horúcou ihlou a štúdio sa vyhne tlaku.

„Od začiatku bol pre nás tento projekt vášňou. Veľa z našich vývojárov pracovalo už na pôvodnej hre a všetci z nás chcú vytvoriť vylepšený zážitok, aký si táto nestarnúca klasika zaslúži. Vážime si vašu trpezlivosť a pochopenie a budeme sa snažiť o tú najlepšiu Mafiu: Definitive Edition pre našich fanúšikov po celom svete,“ tvrdí oficiálne vyjadrenie.

Nový gameplay

Ako náplasť na túto ranu nám však autori prezradili dátum prvej skutočnej gameplay ukážky, na ktorú čakáme už naozaj veľmi dlho. Tá príde o 2 týždne, presnejšie 22. júla. Ako predkrm sme zatiaľ dostali toto 15-sekundové video, na ktorom vyzerá titul naozaj úžasne.

Vidíme tu však hneď jeden nedostatok. V prvej sekunde nám nie je jasné, odkiaľ prichádza to svetlo pred autom prichádzajúcim sprava, keďže tie na vozidle sú celkom očividne vypnuté. Toto sú presne chyby, ktoré kazili aj Mafiu 3.

Marek Vašut
Zdroj: zing.cz

Marek Vašut je spať

Medzitým sme sa dozvedeli jednu veľmi potešujúcu správu. V remaku Mafie sa totiž v hlavnej úlohe vráti český herec Marek Vašut, ktorý daboval Tommyho Angela už v prvej hre z roku 2002. Pre fanúšikov ide o mimoriadne dobrú správu. Jeho anglickú verziu stvárnil Andrew Bongiorno. Ten je už len podľa priezviska vhodným kandidátom.

Tešíte sa na remake legendárnej Mafie? Je podľa vás Marek Vašut stále vhodný herec na túto rolu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: mafiagame.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -