Už o pár dní si budeš môcť zahrať Red Dead Redemption 2 s kamarátmi za cenu jedného obeda

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Vývojárske štúdio Rockstar Games oznámilo, že ich hra Red Dead Redemption 2 dostane dva roky po vydaní samostatný online mód. Vypovedá to o tom, akú úžasnú podporu dokážu hrám ponúknuť, pokiaľ im stále prinášajú peniaze do kasy. Živým príkladom je GTA Online, ktorého vydanie sa datuje späť do roku 2013 a aj napriek tomu dostáva neustály prísun nového obsahu.

V polovici decembra dokonca dostane zatiaľ najväčšiu aktualizáciu The Cayo Perico Heist, ktorá opäť predĺži životnosť tohto titulu. Vôbec po prvýkrát v histórii sa totiž hra dočká novej časti mapy, presnejšie súkromného ostrova, ktorý príde s novým heistom. A práve kvôli takému úspechu je hra GTA VI stále v nedohľadne.

Red Dead Online
Zdroj: kotaku.com.au

Hra Red Dead Redemption 2 dostane samostatný online mód

Ale späť k divokému westernu. Štúdio Rockstar Games prinesie online mód hry Red Dead Redemption 2 k zakúpeniu ako samostatný titul, a to s vysokou zľavou až do februára budúceho roka. Separátny titul Red Dead Online bude ponúkať všetko, na čo sme zvyknutí a ešte viac.

Od piatich unikátnych Specialist rolí až po co-op príbehový mód A Land of Opportunities, ktorý si môžete zahrať v kooperácii dvoch až štyroch hráčov. Chýbať nebudú ani multiplayerové Showdown módy, Free Roam misie v rozľahlom svete, eventy a denné výzvy. Aj pokiaľ si kúpite Red Dead Online samostatne, tak v budúcnosti dostanete všetky nové aktualizácie.

Vývojári zároveň plánuju pridať nový obsah, ktorý obohatí úlohu Bounty Hunterov. Dostupní budú noví zločinci na lov, prídavné vybavenie Prestigious levelu na získanie a viac legendárnych Bounties. Bonusom tohto týždňa je dvojnásobné XP za akéhokoľvek Bounty Hunter misie, ktoré splníte.

Samostatná verzia Red Dead Online bude dostupná k zakúpeniu už o pár dní, presnejšie od 1. decembra. Titul sa bude dať zakúpiť cez Microsoft Store, PlayStation Store, Rockstar Games Launcher, Epic Games Store a Steam. Najviac nás potešila nízka cenovka, ktorá bude do 15. februára 2021 dostupná až so 75 % zľavou za 5 dolárov, teda menej ako 5 eur.

Tak čo, stretneme sa už 1. decembra na území Spojených štátov počas éry westernu? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -