iPhone 12 Mini? Najnovší únik odhalil existenciu ďalšieho smartfónu novej generácie od Apple

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

S očakávaným októbrovým odhalením smartfónu iPhone 12 sa nám podarilo získať celkom podrobný obraz toho, čo môžeme od novej generácie vlakových modelov od Apple očakávať. No pozornosť v poslednom čase púta aj záhadný iPhone 12 Mini, ktorý sa opäť objavil v únikoch.

Najnovšie sa o ďalšej verzii iPhone 12 zmienil na sociálnej sieti Twitter užívateľ DaunRui (nájdete nižšie), ktorého zverejnená fotografia odhalila tri krabice s priloženým 5,4palcovým modelom s názvom Mini.

Zaradí sa medzi ponuku smartfónov aj iPhone 12 Mini od Apple?

Ani jeden z doterajších únikov nepochádza z obzvlášť známych zdrojov, takže zatiaľ tieto informácie neberte ako potvrdené. Jedná sa o fámy, ktoré však začínajú naberať na obrátkach a s veľkou pravdepodobnosťou nám Apple odhalí najmenší model zo série nových iPhonov na digitálnom podujatí v polovici októbra.

Čo robí tieto fámy dôveryhodnými je fakt, že Apple už má na zozname produktov iPad Mini a Mac Mini, takže by to nebolo prvýkrát, čo by technologický gigant z Ameriky použil rovnaký názov.

iPhone 12 Mini
Zdroj: gadgetmatch.com

iPhone 12 by mal obsahovať až 4 modely

Na základe všetkého, čo sme doteraz počuli, očakávame okrem 5,4-palcového iPhone 12 (Mini?) aj dva 6,1palcové modely iPhone 12 Max a iPhone 12 Pro.

Jedným z rozdielov medzi 6,1-palcovými modelmi budú nastavenia fotoaparátu, pričom model Pro zahŕňa lepšiu optiku a snímač LiDAR pre vylepšené snímanie hĺbok. Okrem toho bude podporovať aj aplikácie k rozšírenej realite a chýbať nebude ani kvalitnejší displej.

Špičkou vlajkových modelov iPhone 12 bude 6,7palcový iPhone 12 Pro Max, ktorý je jednoznačne najlepší a najdrahší zo všetkých štyroch modelov.

Od každého jedného nadchádzajúceho modelu sa očakáva, že budú mať vo svojom vnútri rovnaký čipset A14 Bionic. Takže výkon by mal byť podobný. To je však z dostupných informácií všetko a treba si počkať na oficiálne odhalenie, ktoré k nám dorazí 13. októbra 2020.

Čo si myslíte o existencii smartfónu iPhone 12 Mini? Realita alebo len klamlivá fáma? O vaše názory sa s nami nezabudnite podeliť dole v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -