Tento film nebude pre slabé nátury. Drsná vojenská akcia s hviezdou Hollywoodu ukazuje peklo po zbabranej misii

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Fanúšikovia akcie, zbystrite pozornosť. Mladší brat akčnej ikony Chrisa Hemswortha, známeho ako Thora z filmov MCU či série Extraction od Netflixu, sa sám chystá do akcie. Liam Hemsworth sa bude snažiť prežiť na nepriateľskom území a pre záchranu sa nebude štítiť ani brutálneho násilia. Aspoň to sľubuje trailer na Land of Bad.

Vo filme si okrem Liama Hemswortha zahrá aj oceňovaný herec Russel Crowe. V menších rolách uvidíme hercov ako Ricky Whittle, Milo Ventimiglia, Daniel MacPherson, Chika Ikogwe, George Burgess, Robert Rabiah, Andre Martinez. Zaujímavosťou je, že v novinke si zahrá aj Liamov najstarší brat Luke Hemsworth.

Na režisérsku stoličku zasadol William Euban (Paranormal Activity: Next of Kin). Jedným z producentov bude aj český kaskadér a režisér Petr Jákl (Jan Žižka), ktorý sa na pripravovaný akčný film nesmierne teší a jeho najväčšiu silu vidí predovšetkým v hereckom obsadení. „Russell Crowe pre mňa navždy zostane gladiátorom z rovnomenného filmu Ridleyho Scotta. Vždycky som s ním chcel spolupracovať. A Liam je stúpajúca hviezda, takže táto kombinácie hercov je ideálna.“

Trailer filmu Land of Bad

Land of Bad sa zameria najmä na dve postavy. Prvou z nich je Reaper, ktorého stvárni Crowe. Ide o pilota americkej armády, ktorý poskytuje leteckú podporu pre vojenský pozemný tím na Filipínach. Druhou postavou je Kinney, ktorého stvárni práve Liam Hemsworth. Mladý dôstojník tímu na zemi sa stane súčasťou extrakčného tímu a na to, aby prežil, sa musí spoliehať predovšetkým na Reaperovu podporu.

Crowe, víťaz Oscara za najlepšieho herca za film Gladiátor, patrí neustále medzi obľúbených a obsadzovaných hercov. Tento rok si zahral vo filme Pápežov exorcista, ďalší rok si okrem iného zahrá aj v ďalšom komiksovom filme Kraven the Hunter. Jeho predošlou komiksovou úlohou bol boh Zeus vo filme Thor: Láska a hrom.

Land of Bad
Zdroj: The Avenue Film

Liamovi Hemsworthovi priniesla slávu najmä filmová séria Hunger Games, natočená podľa rovnomennej knihy. Jeho ďalšou veľkou rolou bude určite Geralt zo seriálu Witcher, kde nahradí pre štvrtú sériu Henryho Cavilla. Hemswortha sme naposledy mohli vidieť vo filme Poker Face, kde si paradoxne tiež zahral po boku Crowa.

Rodáci z Austrálie si teda spoluprácu zopakujú aj na tomto 110-minút dlhom filme. Land of Bad bude prístupný od 18 rokov a príde do kín s R-kovým ratingom. Dôvodom je predovšektým hrubé násilie. Premiéra v amerických kinách je naplánovaná na 16. februára 2023.

Čo hovoríte na konkurenta filmu Extraction? Myslíte, že mladší Hemsworth v tomto porazí staršieho a známejšieho brata?

Zdroje: collider.com, seznamzpravy.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -